EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
Bezmyślność jest bronią: Prof. Marczak, Nasz Dziennik

Marcin Masny Czytajcie koniecznie: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101019&typ=my&id=my11.txt
Problem w tym, że politycy, jak Jarosław Kaczyński, mają inne zadanie niż uczony politolog. Nie mają uświadamiać, tylko sprytnie działać.

Widmo Wielkiej Eurazji - Nasz Dziennik - Myśl jest bronią - Wtorek, 19 października 2010, Nr 245 (38

Wczoraj o 09:27 · ·

 • Robert Winnicki lubi to.

  • Nasza Czeladź

   To nie opinia publiczna w Polsce, lecz prof. Marczak piszący dla Naszego Dziennika dopiero w październiku dowiedział się o treści jakiegoś artykułu opublikowanego przez rosyjską gazetę na początku lipca br.
   A kiedy prof. Marczak dowie się, ż
   e prezydent Niemiec miał wczoraj występienie w parlamencie Turcji?

   Czy prof. Marczak wyciągnie wtedy z tego wniosek, że Niemcy i Turcja mają na celu "strategiczne partnerstwo ze światem islamu i zdegradowanie roli Europy Środkowo-Wschodniej z Polską na czele"?

   Rzecz w tym, że Traktat Lizboński wprowadzany jest w życie, odchodzi się od bezpieczeństwa opartego o NATO na rzecz zaplanowanego i będącego w rządowej strategii obronnej Polski bezpieczeństwa europejskiego, w którym nie będzie armii narodowych, lecz zawodowe wojska, prywatne służby zarabiające na zapewnianiu usług związanych z realizacją polityki obronnej Unii Europejskiej.

   Zadyma tworzona m.in. przy użyciu prof. Marczaka, brednie o "imperium franko-germańskim" i osi Berlin-Moskwa zaciemniają obraz sytuacji,
   w której za pieniądze unijne (składki z budżetów państw narodowych) prywatne oddziały "Lisowczyków XXI wieku", czyli żołdaków unijnych dbać będą o swobodny przepływ kapitału, czyli zapewniać będą bezpieczeństwo realizowanej przez żydów globalizacji.

   Autor jest kierownikiem Zakładu Studiów nad Geopolityką Uniwersytetu Wrocławskiego.

   Bywałem na Uniwersytecie we Wrocławiu, głównie ze względu na polską urodę studiujących tam dziewcząt; streszczenia artykułów z rosyjskich gazet mógłby prof. Marczak powierzać im właśnie, może wtedy chłopcy tacy jak kiedyś ja, pomagaliby dziewczętom z serca a prof. miałby zamówione skrypty szybciej na biurku i jak trza. pa, s.

  • Zobacz więcej

środa, 20 października 2010, lech.walesa1

Polecane wpisy

mysowa's Videos auf Dailymotion