EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
Podpisz, proszę petycję do Pana Boga: O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego!

audio: https://gloria.tv/audio/AQ2y8HJAfoE92Bac8a3phEHZd

Szczęść Boże Państwu,


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego

w pamięci mając wciąż osamotnione rodziny górników zastrzelonych w kopalni "Wujek" zwracam się do Szanownych Państwa ze zaproszeniem do podpisania petycji O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego. Petycja zawiera na wstępie Inwokację do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, Demiurga Pitagorejczyków i Platona.

Pełny tytuł sarmackiego czytania, Gawędy Polskiej na dzień 19 grudnia 2018 r. brzmi: 637 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Stefana Michnika Zniweczona Rzeczywistość von Stefan Kosiewski Fascynacja Obłędem Zarys Estetyki Chazarów PANDEMIA PSYCHOZY Studia Slavica et Khazarica 20181219 ME SOWA.

Tekst petycji zawieszony został na serwerze openpetition.de tu kliknij, (drugi raz w życiu nie będzie takiej możliwości!), uprzejmie wyjaśniam: wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, adres internetowy, żeby otrzymać zwrotnie imienne potwierdzenie przyjęcia intencji petycyjnej. Wyjaśniam, iż nie zbieramy pieniędzy na drakońską kaucję wyznaczoną makabrycznie we wysokości 200 tys. zł przez żartownisia, który robi za Prokuratora w Szczecinie, nakazaną zatrzymanemu bezpodstawnie (nie uciekającemu wszak bez pieniędzy z Polski urzędnikowi państwowemu) do wpłacenia za bezpodstawne, jak się wnet okaże, miemajmy, zatrzymanie tegoż urzędnika państwowego, za zabicie którego zlecony morderca w kominiarce na twarzy i z kijem bejsbolowym w ręku zarobić miał właśnie taką samą sumę 200 tys. zł.

Tymczasem kontroler, urzędnik państwowy, który przeżył nieudany zamach na swoją osobę nie zapłaci oczywiście kaucji we wyznaczonym terminie do 20 grudnia br., zatem Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro szykuje zapewne jakąś Wielką Niespodziankę przedświąteczną pod choinkę nie tyle dla uroczej i Szanownej Małżonki, co dla obywateli RP zafrapowanych pytaniem: dlaczego to żaden Minister od służb specjalnych, ani Minister od Spraw Zagranicznych, ani samotrzeć premier Morawiecki z ojcem Kornelem i pełnomocnikiem premiera ds. budowy dróg i mostów, byłym kierowcą ojca Kornela M. w tzw. podziemnej Solidarności Walczącej, osobiście nie szuka mgr. historii, jako były bankster, w kręgach banksterów zaprzyjaźnionych za granicą (Panama, Liechtenstein, Malta, Wyspy Podatkowe, Luksemburg, Frankfurt, Holandia itd.) niezliczonych sum miliardów zł. wyprowadzonych z krajowego systemu bankowego m.in. przy pomocy wicepremiera i Ministra Kultury i pod pozorem niechlujnego stosunku niskiego wzrostem prof. socjologii do zarządzania resortem K. i Dziedzictwa Narodowego, która to K. (litera, niczym u Kafki) dla wielu mądrych ludzi nie ma rzecz jasna nic wspólnego z klasycznym pojęciem nauk, a raczej z nauczaniem po łebkach manipulowania masami ludzkimi, którym zadymia już nie trockista narodowy i korowiec, Antek Macierewicz, który ma cienkie gadane nie tylko na temat własnego ojca, który podpisał współpracę z ubowcami, a dwa tygodnie później, po ujawnieniu jego współpracy z konsulem francuskim, w siatce szpiegowskiej funkcjonowanie, przegryzł fiolkę z cyjankiem, który przyniósł rozwiązanie jednostkowe, jakiego wcześniej doświadczył marszałek Göring w niewoli u Amerykanów, któremu także nie wiadomo, jakie służby specjalne dały bilet na drogę.

Kłania się Dama z łasiczką na obrazie wywiezionym po Magdalence do Stanów Zjednoczonych nie wiadomo, po co, bo tak oryginalnych i cennych dzieł ze żadnego państwa suwerennego na całym świecie nie wywozi się, żeby nie daj Bóg nie zastąpiono ich tam nowocześniejszą kopią, świecącą gwiezdnym werniksem przed świętami; najlepsze życzenia w tym miejscu dla czarującej Księżnej Czartoryskiej królewskiego rodu; szczerze gratuluję udanego Roku Pańskiego 2018, który pozwoliła nam, Wasza Królewska Mość przeżyć z niezachwianą wiarą w potęgę godności ludzkiej, silniejszej od obżydliwych geszeftów. Bóg zapłać!

Zapraszam do wysłuchania archiwalnego pliku zawierającego fragment Dramatu Narodowego HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski, w którym występują m.in. figuranci: Adam Michnik, brat Stefana Michnika, Kata Narodu Polskiego i zmarły wczoraj reżyser filmowy Kazimierz Kutz z Unii Wolności Mazowickiego i Frasyniuka pod Szopienicami za Czeladzią, jadąc z trumną z Międzylesia.

Następnie mamy: KOLLEKTIVE PSYCHOSE PDP335 BALLADA Y MODLITWA ZA OJCZYZNE (PDO335 PDO336) FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVIII PSYCHOZA ZBIOROWA https://archive.org/details/KOLLEKTIVEPSYCHOSEBalladaYModlitwaPDO336FOVonStefanKosiewskiZEChCANTODCCXXVIIIPSYCHOZAZBIOROWA FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVII (727 i 728 rzymskimi), natomiast na zapowiedzi przed Wigilią dajemy jeszcze plik: Będą wnet w Polsce zmiany PDO334 na które czeka Naród Polski FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVI (726) mysowa 28 maj 2016 audio: https://gloria.tv/audio/xdDkLCSNUKgV3K2zVMgZiMLgy

Panem Bogiem Z Frankfurtu nadd Menem czytał Autor. Dziękuję Państwu za cierpliwość,  uwagę. Tytułem wprowadzenia: Glück Auf! Na pomyślność!

  1. Chcę mafijny układ panowania sitwy stworzonej przez tajne służby PRL zmienić w Polsce na system państwa demokratycznego Unii Europejskiej w Europie Ojczyzn XXI w.

  2. Chcę uznania za zbrodniczą władzy PRL przedłużonej w latach 1989 - 2019 do formy zdegenerowanej III RP. 2.1. Chcę osądzenia zbrodniarzy komunistycznych i postkomunistycznych (aktywnych w latach: 1939 - 2019), albo uznania ostatniego 80-lecia za okres Pandemii Psychozy.

  3. Chcę przywrócenia wartości i własności w Polsce, Ojczyźnie Nowoczesnych Polek i Polaków, Katolików i Agnostyków, za których pedofilski i zażydzony Episkopat Polski zrobił diabelski geszeft podpisując w Magdalence spisek nihilistów ze satanistami.

  4. Chcę zadośćuczynienia za grzechy, które jest warunkiem zasadniczym Sakramentu Pokuty; chcę, żeby Andrzej Duda ustąpił z bezprawnie zajmowanego stanowiska ze słowami: Są w Ojczyźnie rachunki krzywd.

  5. Chcę Naprawy Rzeczypospolitej; przywrócenia ludziom dobrej woli intuicyjnego, naturalnego prawa do godnego normalnego życia w sprawiedliwym państwie po 80-letnim okresie zagłady Narodu Polskiego i niszczenia państwa przez aspołecznych psychopatów zafascynowanych obłędem zbrodni, grzechu i przemocy pedofilskiej.

Uzasadnienie

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem, (Gdy od płaczącej matki, pod Twoją opiekę Ofiarowany martwą podniosłem powiekę I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za zwrócone życie podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.

Adam Mickiewicz. Pan Tadeusz 5-13 Gospodarstwo.

Stefan Kosiewski, geboren am 24. Dezember 1953/ urodzony także we Wigilię

Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V.

Stowarzyszenie założone w grudniu 1991 r. w pomieszczeniach Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech, kiedy red. Stefan Kosiewski był stałym współpracownikiem dwutygodnika "Nasze Słowo" redagowanego przez ks. dra Franciszka Mrowca, Rektora PMK we Würzburgu; po rejestracji w Sądzie Grodzkim we Frankfurcie nad Menem oraz uzyskaniu charakteru organizacji pożytku publicznego, prowadzącego nauczanie przedmiotu nadobowiązkowego: Język Polski jako Język Ojczysty/ MU-Polnisch, w trzech szkołach państwowych w Hesji.

Webseite: oswiata.weebly.com/blog/freistellungsbescheid-23082017

Petitionen die von Mitglieder der Organisation gestartet wurden


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego


http://sowa.quicksnake.cz/petice/O-Naprawe-Rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-Narodu-Polskiego-PDO637-ZR-von-Stefan-Kosiewski-FO-ZECh-PANDEMIA-PSYCHOZY-SSetKh

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelskich/Adres-do-korespondencji-w-kraju-Min-Cichocki-UPRASZAJU-PDO637-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Prokuratura-Rejonowa-W-wa-Mokotow

środa, 19 grudnia 2018, lech.walesa1

Polecane wpisy

mysowa's Videos auf Dailymotion