EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
środa, 19 grudnia 2018
Podpisz, proszę petycję do Pana Boga: O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego!

audio: https://gloria.tv/audio/AQ2y8HJAfoE92Bac8a3phEHZd

Szczęść Boże Państwu,


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego

w pamięci mając wciąż osamotnione rodziny górników zastrzelonych w kopalni "Wujek" zwracam się do Szanownych Państwa ze zaproszeniem do podpisania petycji O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego. Petycja zawiera na wstępie Inwokację do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, Demiurga Pitagorejczyków i Platona.

Pełny tytuł sarmackiego czytania, Gawędy Polskiej na dzień 19 grudnia 2018 r. brzmi: 637 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Stefana Michnika Zniweczona Rzeczywistość von Stefan Kosiewski Fascynacja Obłędem Zarys Estetyki Chazarów PANDEMIA PSYCHOZY Studia Slavica et Khazarica 20181219 ME SOWA.

Tekst petycji zawieszony został na serwerze openpetition.de tu kliknij, (drugi raz w życiu nie będzie takiej możliwości!), uprzejmie wyjaśniam: wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, adres internetowy, żeby otrzymać zwrotnie imienne potwierdzenie przyjęcia intencji petycyjnej. Wyjaśniam, iż nie zbieramy pieniędzy na drakońską kaucję wyznaczoną makabrycznie we wysokości 200 tys. zł przez żartownisia, który robi za Prokuratora w Szczecinie, nakazaną zatrzymanemu bezpodstawnie (nie uciekającemu wszak bez pieniędzy z Polski urzędnikowi państwowemu) do wpłacenia za bezpodstawne, jak się wnet okaże, miemajmy, zatrzymanie tegoż urzędnika państwowego, za zabicie którego zlecony morderca w kominiarce na twarzy i z kijem bejsbolowym w ręku zarobić miał właśnie taką samą sumę 200 tys. zł.

Tymczasem kontroler, urzędnik państwowy, który przeżył nieudany zamach na swoją osobę nie zapłaci oczywiście kaucji we wyznaczonym terminie do 20 grudnia br., zatem Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro szykuje zapewne jakąś Wielką Niespodziankę przedświąteczną pod choinkę nie tyle dla uroczej i Szanownej Małżonki, co dla obywateli RP zafrapowanych pytaniem: dlaczego to żaden Minister od służb specjalnych, ani Minister od Spraw Zagranicznych, ani samotrzeć premier Morawiecki z ojcem Kornelem i pełnomocnikiem premiera ds. budowy dróg i mostów, byłym kierowcą ojca Kornela M. w tzw. podziemnej Solidarności Walczącej, osobiście nie szuka mgr. historii, jako były bankster, w kręgach banksterów zaprzyjaźnionych za granicą (Panama, Liechtenstein, Malta, Wyspy Podatkowe, Luksemburg, Frankfurt, Holandia itd.) niezliczonych sum miliardów zł. wyprowadzonych z krajowego systemu bankowego m.in. przy pomocy wicepremiera i Ministra Kultury i pod pozorem niechlujnego stosunku niskiego wzrostem prof. socjologii do zarządzania resortem K. i Dziedzictwa Narodowego, która to K. (litera, niczym u Kafki) dla wielu mądrych ludzi nie ma rzecz jasna nic wspólnego z klasycznym pojęciem nauk, a raczej z nauczaniem po łebkach manipulowania masami ludzkimi, którym zadymia już nie trockista narodowy i korowiec, Antek Macierewicz, który ma cienkie gadane nie tylko na temat własnego ojca, który podpisał współpracę z ubowcami, a dwa tygodnie później, po ujawnieniu jego współpracy z konsulem francuskim, w siatce szpiegowskiej funkcjonowanie, przegryzł fiolkę z cyjankiem, który przyniósł rozwiązanie jednostkowe, jakiego wcześniej doświadczył marszałek Göring w niewoli u Amerykanów, któremu także nie wiadomo, jakie służby specjalne dały bilet na drogę.

Kłania się Dama z łasiczką na obrazie wywiezionym po Magdalence do Stanów Zjednoczonych nie wiadomo, po co, bo tak oryginalnych i cennych dzieł ze żadnego państwa suwerennego na całym świecie nie wywozi się, żeby nie daj Bóg nie zastąpiono ich tam nowocześniejszą kopią, świecącą gwiezdnym werniksem przed świętami; najlepsze życzenia w tym miejscu dla czarującej Księżnej Czartoryskiej królewskiego rodu; szczerze gratuluję udanego Roku Pańskiego 2018, który pozwoliła nam, Wasza Królewska Mość przeżyć z niezachwianą wiarą w potęgę godności ludzkiej, silniejszej od obżydliwych geszeftów. Bóg zapłać!

Zapraszam do wysłuchania archiwalnego pliku zawierającego fragment Dramatu Narodowego HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski, w którym występują m.in. figuranci: Adam Michnik, brat Stefana Michnika, Kata Narodu Polskiego i zmarły wczoraj reżyser filmowy Kazimierz Kutz z Unii Wolności Mazowickiego i Frasyniuka pod Szopienicami za Czeladzią, jadąc z trumną z Międzylesia.

Następnie mamy: KOLLEKTIVE PSYCHOSE PDP335 BALLADA Y MODLITWA ZA OJCZYZNE (PDO335 PDO336) FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVIII PSYCHOZA ZBIOROWA https://archive.org/details/KOLLEKTIVEPSYCHOSEBalladaYModlitwaPDO336FOVonStefanKosiewskiZEChCANTODCCXXVIIIPSYCHOZAZBIOROWA FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVII (727 i 728 rzymskimi), natomiast na zapowiedzi przed Wigilią dajemy jeszcze plik: Będą wnet w Polsce zmiany PDO334 na które czeka Naród Polski FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVI (726) mysowa 28 maj 2016 audio: https://gloria.tv/audio/xdDkLCSNUKgV3K2zVMgZiMLgy

Panem Bogiem Z Frankfurtu nadd Menem czytał Autor. Dziękuję Państwu za cierpliwość,  uwagę. Tytułem wprowadzenia: Glück Auf! Na pomyślność!

 1. Chcę mafijny układ panowania sitwy stworzonej przez tajne służby PRL zmienić w Polsce na system państwa demokratycznego Unii Europejskiej w Europie Ojczyzn XXI w.

 2. Chcę uznania za zbrodniczą władzy PRL przedłużonej w latach 1989 - 2019 do formy zdegenerowanej III RP. 2.1. Chcę osądzenia zbrodniarzy komunistycznych i postkomunistycznych (aktywnych w latach: 1939 - 2019), albo uznania ostatniego 80-lecia za okres Pandemii Psychozy.

 3. Chcę przywrócenia wartości i własności w Polsce, Ojczyźnie Nowoczesnych Polek i Polaków, Katolików i Agnostyków, za których pedofilski i zażydzony Episkopat Polski zrobił diabelski geszeft podpisując w Magdalence spisek nihilistów ze satanistami.

 4. Chcę zadośćuczynienia za grzechy, które jest warunkiem zasadniczym Sakramentu Pokuty; chcę, żeby Andrzej Duda ustąpił z bezprawnie zajmowanego stanowiska ze słowami: Są w Ojczyźnie rachunki krzywd.

 5. Chcę Naprawy Rzeczypospolitej; przywrócenia ludziom dobrej woli intuicyjnego, naturalnego prawa do godnego normalnego życia w sprawiedliwym państwie po 80-letnim okresie zagłady Narodu Polskiego i niszczenia państwa przez aspołecznych psychopatów zafascynowanych obłędem zbrodni, grzechu i przemocy pedofilskiej.

Uzasadnienie

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem, (Gdy od płaczącej matki, pod Twoją opiekę Ofiarowany martwą podniosłem powiekę I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za zwrócone życie podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.

Adam Mickiewicz. Pan Tadeusz 5-13 Gospodarstwo.

Stefan Kosiewski, geboren am 24. Dezember 1953/ urodzony także we Wigilię

Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V.

Stowarzyszenie założone w grudniu 1991 r. w pomieszczeniach Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech, kiedy red. Stefan Kosiewski był stałym współpracownikiem dwutygodnika "Nasze Słowo" redagowanego przez ks. dra Franciszka Mrowca, Rektora PMK we Würzburgu; po rejestracji w Sądzie Grodzkim we Frankfurcie nad Menem oraz uzyskaniu charakteru organizacji pożytku publicznego, prowadzącego nauczanie przedmiotu nadobowiązkowego: Język Polski jako Język Ojczysty/ MU-Polnisch, w trzech szkołach państwowych w Hesji.

Webseite: oswiata.weebly.com/blog/freistellungsbescheid-23082017

Petitionen die von Mitglieder der Organisation gestartet wurden


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego


http://sowa.quicksnake.cz/petice/O-Naprawe-Rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-Narodu-Polskiego-PDO637-ZR-von-Stefan-Kosiewski-FO-ZECh-PANDEMIA-PSYCHOZY-SSetKh

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelskich/Adres-do-korespondencji-w-kraju-Min-Cichocki-UPRASZAJU-PDO637-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Prokuratura-Rejonowa-W-wa-Mokotow

wtorek, 18 grudnia 2018
Czy Andrzej Duda wie chociaż o tym, że Prezydent Izraela Riwlin zaprosił do Oświęcimia prezydenta Rosji Putina

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/SCwSpNENTXn


Michnik: Z godnością należy przywitać Ojca św. na Dniach Młodzieży (zacina się jąkaniem) Socjalistycznej, permanentnie. Chlebem i czapką do ziemi, kaszkietem Jarka, brata Lecha, współpracownika KOR-u, po polsku.

Owieczka: na peryferiach, na poeryferiach, na peryyfeeryjach, zawodzi.

Michnik: Sól ziemi.

Kutz, (który kłaniał mi się ostatnio przed wejściem do Kijonki, jak go spotkałem dwadzieścia lat temu, zamiast ja jemu, czy to normalne?) wykłada kawę na ławę w telewizji reżimowej Kaczyńskiego: Perła w koronie, trawa, crystal, pervitin, haszysz nielegalnie żyjemy w tradycji tajemnic ulicy, rynsztokiem żyje subkultura substratów regionalnych w Europie Ojców naszych wywołując frusatracje, niepewność jutra, z pewnością społeczeństwo jako takie nie jest pewne swego, stąd niepewność jutra, wdowy po górnikach zabitych na Wujku rwą korale na piersiach: lecą na podłogę, łzy czerwone, jarzębina, bursztyny, kolorowe spódnice, szeroko sztybnowane, jak łzy spadają, a ten arcybiskup TW "Dąbrowski", słyszałem, chce podobno ukraść pomysł Kosiewskiego na Fundusz Zadośćuczynienia dla sierot po zamordowanych przez żydokomunę górnikach na Wujku, żeby zadośćuczynić Panu Bogu za grzech donoszenia na księży współbraci i Kazika Switonia do żydoubeckich oprawców. Bo się boi, że się w bramie nie zmieści, ha, ha, ha.

Michnik: Sól ziemi. Schizofrenicy mówią o realnych niebezpieczeństwach. Jako intelektualista, muszę wspomnieć Stendahla, który w burdelu zapadł na syfa, a po ojcu nie nosił nazwiska, bo ten był znany pod nazwiskiem Chérubin Beyle, jako wzięty adwokat, ale rojalista, a Szechter komunista, więc mógł tworzyć pod wpływem psychozy armagedonu gilotyny. Dlatego przyjął nazwisko od miasteczka Michniowa w środkowych Niemczech, dzisiaj wschodnie Niemcy, Sachsen-Anhalt.

Kuroń: Polej. Poprawia się: Polin. Muzeum widziałem, dopiero co zbudowane, a już element elewacji odpadł odlotowo, dobrze chociaż, że nie w głowę komu, nie ma już żydów, niestety w Polsce, bo jeszcze mogło by człowieka zabić, gdyby akurat szedł ścieżką dźwiękową na wystawę, jednego.

Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski https://archive.org/details/KOLLEKTIVEPSYCHOSEBalladaYModlitwaPDO336FOVonStefanKosiewskiZEChCANTODCCXXVIIIPSYCHOZAZBIOROWA


https://www.facebook.com/jozef.kuca.9/posts/1159521457530163

 • Stefan Kosiewski 

 • https://www.pinterest.de/pin/452752568787705958/

https://vk.com/wall467751157_362

audio: https://gloria.tv/audio/k2cwA4wBRtb13otKUYCvg3MEt
Czy Kaczyński namaścił Dudę do robienia aż do 2020 r. za prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół? http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/Oswie..


https://www.dailymotion.com/video/x5yhprk

Timajos Pastorałka PDO636 Na szczyt klimatyczny in Kattowitz FO SSetKh HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20181216 ME SOWA KATABAZA nieuleczalna Kaczyńskiego PDO512 http://sowa.blog.quicksnake.pl/HERODY-Herodenspiel/Na..

mysowa 16 gru

audio: https://gloria.tv/audio/HmuVmjvk7zuM6GMSq8ZrtQn8H

https://vk.com/photo467751157_456240315

20151211 ME SOWA

Oswiecenie Chanukowe PDO243 Pan Bog dokonuje cudu w pokoleniu Dudy FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCXLIII

16:47

20181216 ME SOWA KATABAZA nieuleczalna Kaczynskiego PDO512

Timajos Pastoralka PDO636 Na szczyt klimatyczny in Kattowitz FO SSetKh HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

1:26:34

Oswiecenie Chanukowe PDO243 Pan Bog dokonuje cudu w pokoleniu Dudy FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCXLIII 20151211 Magazy..

675 KB

TIMAJOS Na szczyt klimatyczny in Kattowitz PDO636 FO SSSetKh HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20181217 ME SOWA PDO512..  3.1 MB

niedziela, 14 października 2018
Monety nowoczesnej Rosji, nr katalogowy 5115-0146. 25 rubli Rosja srebrna - 1 000 sztuk. Sieriednikowo, Lermontow

Srebrna moneta okolicznościowa 25 rubli Dwór Mtsyri (Spasskoye), wydany przez Bank Centralny Rosji 5 września 2018 r.


https://vk.com/wall467751157_102

Emisja monety poświęcona jest dawnej posiadłości Wsiewoolska i Stołypinów, zespołu dworsko-parkowego końca XVIII - początku XIX wieku, jednego z najsłynniejszych miejsc Lermontowa w Rosji.

Osiedle znajduje się w moskiewskim okręgu Solnechnogorsk. Obok znajduje się wieś, znana jako wieś sanatorium "Mtsyri".

Charakterystyka techniczna monety 25 rubli Manor Mtsyri (Spasskoye) (Serednikovo), Moscow region:

Masa monety to 155,5 grama srebra, próba 925

Średnica monety wynosi 60,0 mm.

Na awersie i rewersie monety Rosji srebrne 25 rubli na obwodzie to wystająca krawędź.

Boczna powierzchnia monety jest rowkowana.

Monety są wykonane z wysokiej jakości.

Obrót 25 rubli Rosja srebrna - 1 000 sztuk.

Monety nowoczesnej Rosji, nr katalogowy 5115-0146.

Rosja monety 25 rubli 2018, awers

Na awersie monety srebrnej 25 rubli znajdują się:

reliefowy wizerunek godła państwowego Federacji Rosyjskiej, znajdują się napisy: "FEDERACJA ROSYJSKA"

"BANK ROSJI"

"25 rubli"

"2018"

i oznaczenie:

- metal na układzie okresowym pierwiastków D.I. Mendelejew

- próbki stopów

- Znak towarowy Moscow Mint

- Masa metalu szlachetnego w czystości.

Rosja moneta 25 rubli Dwór Mtsyri (Spasski), rewers

Rosja moneta 25 rubli Dwór Mtsyri (Spasski), rewers

Na rewersie monety srebrnej 25 rubli znajdują się:

reliefowy obraz głównego budynku dworu otoczonego drzewami

poniżej pod stylizowanym obrazkiem zwoju napis "HOMESTEAD SEREDNIKOVO"  

http://www.ntv.ru/video/1568768/

=======================

Sowa Magazyn


Lermontow, Michaił J. potomek poety protestuje przeciwko dzikiej zabudowie historycznego pejzażu kulturowego Rosji; tu pismo i namiary na Gubernatora Moskiewskiego Okręgu, Władimira Vorobieva
https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/6..

Губернатору Московской области ВОРОБЬЁВУ А.Ю.
AndreyVorobiev@mosreg.ru

Уважаемый Андрей Юрьевич!
07.03.2018 в репортажах информационных программ «Вести» Россия 1 в 20:00 https://www.youtube.com/watch?v=owXkJ-lmJjQ (начиная с 48 минуты) и
«Сегодня» НТВ в 19:00 http://www.ntv.ru/novosti/1989109/ были продемонстрированы плачевные результаты деятельности Администрации Солнечногорского района и органов охраны памятников, которые ошибочно или под давлением неких «обстоятельств», создали условия для строительства целого ряда коттеджей катастрофически изменяющих ландшафтно- исторический комплекс Усадьбы Середниково, имеющей всемирное мемориальное значение.
В сентябре Председатель КНР Си Цзиньпин в ходе встречи с президентом России Владимиром Путиным в Сямэне на полях саммита БРИКС признался, что "Парус" - его любимое стихотворение Михаила Лермонтова. "Надеюсь, обе наши страны будут продвигаться вперед, чтобы корабль наших двусторонних отношений шел в большое плавание на полных парусах", - говорит лидер КНР.
Недавно на встрече с министром культуры Мединским В.Р. мы получили поддержку создания в усадьбе Всемирного музея поэзии имени М.Ю.Лермонтова. Для реализации этой идеи мы готовим предложение о создании на территории усадьбы историко-культурного заповедника. Надеемся на Ваше участие в реализации этого амбициозного проекта. Именно здесь летом 1832 году начиналась история этого стихотворения.
При этом строительство коттеджей идет полным ходом, и вчера на чрезвычайном заседании Группы общественного контроля Общественного совета при Минкультуры РФ было единодушно отмечено, что принятые решения и их последствия причиняют значительный вред объекту культурного наследия с признаками правонарушений по статье 243 УК РФ «Уничтожение или повреждение объектов культурного наследия».

По информации представителя Главного управления культурного наследия Московской области происходящее стало следствием не просто ошибочного, а вполне осознанного, но не объяснимого с точки зрения требований государственной охраны, переноса границы зоны регулируемой застройки примерно на 50 метров в территорию памятника вдоль границы деревни Лигачево.
В текстовой части Проекта зон охраны, утвержденном Постановлением Правительства Московской области от 21 января 2010 года № 24/56, граница застройки обозначена как «вдоль южных и юго-восточных границ участков домовладений сложившейся застройки д. Лигачево в восточном и северо- восточном направлении», «вдоль восточных и южных границ жилой застройки д. Лигачево». На картах и планах того времени точно видно где проходят границы домовладений.
При этом по мнению представителя Главного управления культурного наследия Московской области (Соловьёва А.В.), явно в этом случае защищающего интересы не государства, вдоль – это не значит по границе домовладений, а вдоль может быть на любом (50 метров) расстоянии от неё.
Внесенная в публичную кадастровую карту эта выдуманная граница теперь позволяет выделять под застройку и выдавать разрешение на строительство на участках, ранее уже признанных судом территорией памятника и запрещающим на них какое-либо строительство.
Прошу Вас принять меры по приостановке исполнения неправомерно выданных разрешений на строительство на этих участках и дать поручение привести кадастровый учет территории памятника в интересах государства.
Заместитель председателя Общественного совета при Минкультуры РФ, директор Национального Лермонтовского
Центра в Середниково М.Ю. Лермонтов
07.03.2018

Друзья мои! Слушатели Школы Здравого Смысла и те, кто таковыми не являются, но продолжают со мной дружить, несмотря на саму Школу .
Мне нужны Ваша помощь и поддержка. Разрушается наше достояние. То, что принадлежит всем нам: культурный Лермонтов

Sowa Magazyn

Sowa Magazyn

Srebrna moneta okolicznościowa 25 rubli Dwór Mtsyri (Spasskoye), wydany przez Bank Centralny Rosji 5 września 2018 r.
To jest oficjalny portal regulatora.

Emisja monety poświęcona jest dawnej posiadłości Wsiewoolska i Stołypinów, zespołu dworsko-parkowego końca XVIII - początku XIX wieku, jednego z najsłynniejszych miejsc Lermontowa w Rosji.
https://vk.com/wall467751157_102

wtorek, 28 sierpnia 2018
Czy żydy Kaczyńskiego poprą wniosek Izraela o status państwa partnerskiego Inicjatywy Trzymorza?


https://www.pinterest.de/pin/452752568786351045/

https://vk.com/wall467751157_260Stefan Kosiewski
SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN
28 sie, 16:15

Koszmarny bubel! Pułapka w reformie premiera
http://onet.tv/i/fakt/maly-zus-to-propozycja-premiera-niekorzystna-dla-prowadzacych-dzialalnosc-handlowa/5bx70v

„Ulga na start” miała ułatwić Polakom życie. Ale zamiast rewolucji, jest koszmarny bubel! „Ulga na start” zakłada, że osoby otwierające firmy przez pół roku nie muszą płacić składek ZUS. Reformę, która już obowiązuje, przygotował resort rozwoju, jeszcze gdy na jego czele stał Mateusz Morawiecki (50 l.). https://twitter.com/sowa/status/1034324063433498624

Ale okazuje się, że w świetle tych przepisów, osoba która korzysta z ulgi, przedsiębiorcą nie jest, bo nie płaci składek ZUS. Efekt jest taki, że to kontrahenci muszą za takie osoby płacić składki od wynagrodzenia wskazanego na fakturze! Na problem zwrócił uwagę serwis Niebezpiecznik.pl, powołując się na informacje Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych.

Potwierdza je ZUS. – Osoby, które m.in. korzystają z „Ulgi na start”, nie posiadają tytułu do ubezpieczeń społecznych. Zatem wykonując umowę o świadczenie usług, muszą być za nich opłacane składki na obowiązkowe ubezpieczenia społeczne (również zdrowotne) na takich samych zasadach, jak za każdego innego zleceniobiorcę – mówi Faktowi Wojciech Andrusiewicz, rzecznik ZUS.

https://twitter.com/sowa/status/1034324063433498624
Za czasów jego rządów w ministerstwie finansów przygotowano reformę, którą natychmiast trzeba poprawić!
https://twitter.com/sowa/status/1034324063433498624

Jak ustalił Fakt, już trwają prace nad zmianą interpretacji tych przepisów.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pulapka-w-reformie-premiera/bw9df2l

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/S8zK91Tk44i

Antwort an

W 1998 przyszedł do Departamentu Negocjacji Akcesyjnych w UKIE i w 1998 odszedł z administracji rządowej. pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_M W latach 1998–2001 był członkiem rad nadzorczych Zakładu Energetycznego Wałbrzych i Agencji Rozwoju Przemysłu gloria.tv/audio/ALgJf97x PDO603


https://twitter.com/sowa/status/1034324063433498624


   audio:  https://gloria.tv/audio/R3eamzHk4kgN2W4Q3Ehv3hdpQ


  https://sowafrankfurt.wordpress.com/2017/12/Decyzja merytoryczna w sprawie PR 1 Ds 738.2018 na adres PDO6...

audio: https://gloria.tv/audio/ALgJf97xgyWu6FYLgXkSJH4RD Decyzja merytoryczna w sprawie PR 1 Ds 738.2018 na adres PDO603 https://vk.com/wall467751157_259 Minister Adam Kwiatkowski Kancelaria Prezydenta RP http://sowa.blog.quicksnake.p...

Czy Minister Joachim Brudzinski nie przesadzil PDO602 Z ordera...

Stefan Kosiewski w sprawie ew. nieprawidłowości związanych z działalnością Fundacji Jana Pietrzaka audio: https://gloria.tv/audio/VybiBLinzvGz1k72n4WyUW1nc Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów PO V Ko 3363.2018 http://sowa.blog.quick...

poniedziałek, 30 lipca 2018
Mateusz Pasek skazany we Lwowie za wyzwolenie z paździerzu Lwów na Cmentarzu Orląt

Stefan Kosiewski

SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN

29 lip, 23:50

Mateusz Pasek został skazany przez sąd we Lwowie na grzywnę w wys. 85 hrywien (12 zł). Polak musi również opłacić koszty sądowe w wys. 340 hrywien (47 zł). Sąd we Lwowie nałożył karę grzywny na obywatela Polski za zniszczenie płyty, zasłaniającej dwa kamienne posągi lwów na Cmentarzu Orląt Lwowskich, tłumacząc, że chciał je "wyzwolić".

Dziewięciu młodych mężczyzn pozrywało płyty paździerzowe, które osłaniają posągi lwów, po czym rozbiegło się w różne strony. Policja zatrzymała jednego ze sprawców.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/grzywna-dla-polaka-ws-zniszczenia-plyty-na-cmentarzu-orlat-lwowskich/5s438nf

Dwa kamienne lwy stanowiące niegdyś integralną część kolumnady Pomnika Chwały powróciły na Cmentarz Orląt Lwowskich w grudniu 2015 roku. O powrót rzeźb zabiegała polska Fundacja Dziedzictwa Kulturowego oraz Towarzystwo Opieki nad Grobami Wojskowymi we Lwowie.


O powrocie zabytkowych rzeźb, usuniętych w 1971 roku przez władze sowieckie, informowało wówczas Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zapowiedziało, że konserwacja zniszczonych figur będzie przeprowadzona na wiosnę 2016 roku.


Konserwacja jednak nie rozpoczęła się, gdyż lwowska rada obwodowa zwróciła się do policji o sprawdzenie, czy posągi znalazły się tam legalnie i czy ich ponowne umieszczenie na nekropolii nie ma charakteru antyukraińskiego. Od tego czasu lwy są zasłonięte.

https://zaxid.net/za_provokatsiyu_na_tsvintari_orlyat_u_lvovi_zatrimanogo_polyaka_oshtrafuvali_na_85_grn_n1462482

https://sptnkne.ws/jhKk

00:03, lech.walesa1 , Ukraina
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 05 lipca 2018
Skontaktuj się z europosłem dobromir.sosnierz@europarl.europa.eu

https://vk.com/wall467751157_220  PDF: 

Regionalna Sila Sprawcza PDO590 CAPSTRZYK DLA PREZYDENTA...  audio: https://gloria.tv/audio/bL7qDooMGLhJ4hHkZGpVEvYkA Regionalna Sila Sprawcza PDO590 https://twitter.com/sowa/status/940816667453657088 CAPSTRZYK DLA PREZYDENTA PDO180 https://m.vk.com/wall467751157_219

Wywiad nie jest nauką, lecz sztuką, mówi pułkownik Andriej Diewiatow z Klubu Moskiewskiego, dla którego razwiedka jest sztuką obrazów i podobieństw z unikalnymi możliwościami zajrzenia do Przyszłego. Jest zbiorem metod poszukiwania kierunków, wyszukiwania  punktów z góry określonych na cewkach rozwoju "tego świata", które służą do obliczenia Drogi Nieba po rozszyfrowaniu Kodu Zmian wyłaniającego się dla służb wywiadowczych z maskującej sieci dezinformacji.

Zawieszony (2 lipca) na portalu Instytutu Niebopoliyki wpis płka Diewiatowa przejrzało 1217 osób, zestawiamy go z wypowiedzią prezydenta Andrzeja Dudy, którą na youtube od 3 lipca obejrzały 32 osoby nie dlatego, że ilość przechodzi w bylejakość zgodnie ze zasadą trockistów, ale dla umożliwienia Polakom i Katolikom poznania zakulisowych Silnych Swiata Tego. Andrzej Duda w przemówieniu, którego fragment przedstawiamy w zapętleniu zatytułowanym Regionalna Siła Sprawcza RSS prezydent-impicz-men Duda 20180705 ME SOWA, rozwija tematykę Wielkiego Planu Bodowania Mostów przez 20 lat, w Planie Morawieckiego, RSS PAD 3może dołożył drogi pod mostami od morza do morza w koncepcji pomijającej na planowanym etapie (wstępnym?) Morze Martwe, ale przecież w każdej chwili może dojść do podpisania porozumienia między prezydentem Izraela a Rzeczypospolitej Przyjaciół i na youtube zamieszczona zostanie poprawka do przemówienia RSS PAD z 3 lipca br. a tym samym, sukcesem Kancelarii Prezydenta RP, ucieszy się w pierwszym rzędzie Senat USA, którego Ustawa 447 nie będzie wymagała nanoszenia żadnych poprawek przed przekazaniem Nowemu Kaczyńskiemu do egzekutywy, wykonania ze wskazówkami, co i jak.

https://vk.com/wall452978779_1839

Diewiatow nazwał swoje wystąpienie tytułem: "Wielka Gra 2018". Dla Polaka i Katolika metodologia Diewiatowa jest do przyjęcia po uwzględnieniu terminologii zachodniego Chrześcijaństwa, która mówi o: Ładzie, Planie Bożym i Odczytywaniu Znaków, zamiast używania cewek i fal  mózgowych, P300 Wellen https://de.wikipedia.org/wiki/Ereigniskorrelierte_Potentiale#P300  relewantne przy przekazywaniu informacji oraz odczytywaniu cudzych myśli, zamierzeń przeciwnika. Także przedstawimy dzisiaj Apel Wikipedii: Przeczytaj na Wikipedii
Stanowisko Fundacji Wikimedia

Stefan Kosiewski

3 min ·

3.07.2018 prezydenta-impicz-menta Dudę uważa się za Regionalną Siłę Sprawczą
https://ytcropper.com/cropped/Bl5b3dd9aeb1d8e

Via Carpatia - WIO KARPATIO - Wiśta - Wyśta, ho, ho, ho!
http://konserwa.blox.pl/…/Prezydent-Duda-udaje-ze-robi-Mied…

ytcropper.com
ytCropper | „Trójmorze to projekt sprawczy, a nie teoretyczny”

Swoje wystąpienie prezydent Andrzej Duda rozpoczął: - W 2015 r. razem z panią prezydent Chorwacji zapoczątkowaliśmy inicjatywę Trzymorza - powiedział prezydent Andrzej Duda na Pierwszym Forum Regionów w Jasionce koło Rzeszowa, patrz w pliku: Prezydent.pl Przesłany na youtube 3 lip 2018 Niepubliczny, 32 wyświetlenia po dwóch dniach, a następnie poprosił obecnych na sali przedstawicieli Chorwacji, żeby przekazali pozdrowienia dla nieobecnej na sali prezydent Chorwacji, która widocznie musiała mieć na głowie ważniejsze sprawy od kontynuowania zapoczątkowanej nieopacznie z PAD przed 3-ma laty inicjatywy prywatnej żydoglobalisty amerykańskiego, dra George Friedmana, który założył jeszcze za Obamy Stratfor, prywatną firmę, która chciała najpierw konkurować z państwową tajną służbą CIA w USA jako prywatna, żydoska firma, która miała sprywatyzować CIA, jak w Polsce sitwa żydoska sprywatyzowała oficjalnie Zarządy i Rady państwowych spółek Skarbu Państwa, którego Ministerstwo Skarbu zlikwidował w końcu 2017 r. żyd ukryty, frankista i rewizjonista trockistowski, Piotr Naimski, członek KOR-u, prawa ręka Macierewicza z KOR-u, były szefa UOP-u, odwołany po ujawnieniu Amerykanom w książce Piątka, że Macierewicz jako żyd ukryty (kryptosyjonista) dawał jeszcze KGB po kryjomu, nie ujawniając tego we Waszyngtonie (a może i w Tel Awiwie?), zaczął więc robić ten za wariata na całego, ażeby uniknąć czapy, nie kiepy, Wyroku śmierci za Zdradę Sojusznika w Stanach (krzesło elektryczne, albo gazem noviczok z Wielkiej Brytanii w zastrzykach podanym z pomocą humanistyczną) i podskakiwać zaczął nawet idiotycznie w Sejmie RP, że to niby ta cała demokracja w tzw. Polsce po Magdalence, to tylko przykrywka, namiot harcerski za milion złotych na jeden dzień rozstawiony w stolicy w lipcu tego roku, we Wigilię Rewolucji Burżuazyjnej we Francji, pod kolumną Zygmunta dla geszeftu, przez prywatną firmę znajomego żydowina, którego przodek sprywatyzował przed wiekami likwidację Bastylii, ma teraz przejąć Ministerstwo Aprowizacji i Wypłacania Kanaliom Nagród Comiesięcznicowych, zaś Kalksztajnowi przyszło do głowy, że w tak dramatycznej sytuacji, kiedy Antek rżnie wariata na całego (kliknij na youtube, obacz podskakującego w miejscu, do góry Macierewicza w ławkach poselskich), prezesowi Kaczyńskiemu odbiło cofką, kanaliami, wyrzucił ze siebie winę za ostatnią rozmowę z bratem przez telefon satelitarny wylewając torsjami na wszystkiech z opozycji nie po to, żeby im odebrać policyjnie państwowe, darmowe, telefony satelitarne, czy pistoleciki na Tuska i Wałęsę z Gersdorf, ale żeby  Obamowcy nie czepiali się Jarosława Kaczyńskiego za ogólnopolskie geszefty Naimskiego z Macierewiczem i żeby nie trzeba było ujawniać nagranej ostatniej rozmowy debila z ignorantem, nie zawsze poczytalnym. 

W Jasionce koło Rzeszowa wypowiedział się RSS PAD, że w tej farsie najważniejsze z punktu widzenia prezydenta-impicz-menta Dudy jest elekwentne wygadanie się na forum komponenta regionalnego, właśnie w Jasionce koło Rzeszowa, pod nieobecność prezydenta Chorwacji, czy jakiejkolwiek innej głowy państwa, do mikrofonu byłego szefa Urzędu Ochrony Państwa, Piotra Naimskiego, który idąc po Myśli I Prezes Sądu Najwyższego, prof. prawa Małgorzaty Gersdorf, może przecież jako przyboczny Macierewicza z czarnej (żydoskiej) drużyny czerwonego harcerstwa Kuronia, po wygaszeniu UOP-u Ustawą Sejmu i Senatu i Prezydenta RP podpisem, państwowego Urzędu Ochrony Państwa, jak wygasła państwowa kadencja 65-letniej koleżanki z podwórka Kaczyńskich na Zoliborzu, nadal podsłuchiwać na całego może i nagrywać każdego, kogo idzie sprzedać, zbierać haki, przesyłać tam, gdzie Strafor i CIA, skąd przyjdzie gaz droższy od ruskiego, za który chcą sądzić Pawlaka, żeby nie skazać tego, co można. Za ten nowszy, gorszy pieniądz, który drużynowy Antek, który ma gadane i kiepełe do geszeftów, zatem: planują podobno założyć po śmierci Kaczyńskiego, w lipcu jeszcze, Terytorialną Radę Ocalenia Narodowego z zięciem Hermaszewskiego, członka WRON, Ryszardem Czarneckim, obywatelem Wielkiej Brytani, Bnei Brit i Brit-a-Nie, patrz na ten temat wypowiedź emerytowanego pułkownika Diewiatowa, sprzed dwóch dni, z Klubu Moskiewskiego: KRUK KRUKOWI KRUKIEM,  a żydy mają sobie pomagać bliźniemu, podamy do słuchania w języku oryginału z podsłuchu Instytutu Niepobolitycznego posłuchajmy o Trójkącie Trójmorza Od Morza do Morza tyrady, ponieważ widać różnicę w rozwoju Europy Zachodniej od Europy Wschodniej, jak powiada RSS PAD: WIO KARPATIO - Via Carpatia - Wita - Wyśta, ho, ho, ho!
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/437193863414616


https://www.spreaker.com/user/sowa1/capstrzyk-dla-prezydenta-pdo180-na-rewol

LUSTERKO PRAWDE CI POWIE PDO411 Lech Kaczynski patron III wojny swiatowej PDO229 FO von Stefan Kosiewski CANTO DCXXIX ZECh Pidgin_Art CANTO DCCLV

mysowa

audio: https://gloria.tv/audio/JJNreRqEaMmv1CkqqH4vrZ1qx

PDF: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6420507222467440640/

Stefan Kosiewski

4 min ·

Do naszych czytelników w Polsce
5 lipca posłowie do Parlamentu Europejskiego zagłosują nad nową dyrektywą o prawach autorskich i pokrewnych. Proponowane zmiany zagrażają otwartemu Internetowi, którego częścią jest Wikipedia. Macie czas działać i włączyć się do debaty. Dziękujemy!
Skontaktuj się z europosłem dobromir.sosnierz@europarl.europa.eu

https://vk.com/wall467751157_218

Przeczytaj na Wikipedii
Stanowisko Fundacji Wikimedia
padlock
Wikipedia:Stanowisko wikipedystów w kwestii dyrektywy o prawach autorskich (lipiec 2018)
Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku,

5 lipca 2018 Parlament Europejski zdecyduje w głosowaniu, czy propozycję dyrektywy dotyczącej praw autorskich wystarczy procedować przez odpowiednią komisję, czy należy ją przegłosować plenarnie. Jeżeli nastąpi to pierwsze, a proponowana dyrektywa zostanie przyjęta w brzmieniu zaakceptowanym przez komisję JURI, otwartość Internetu będzie poważnie zagrożona.

Aktualna treść dyrektywy nie aktualizuje prawa autorskiego w Europie i nie promuje uczestnictwa w społeczeństwie obywatelskim, a zagraża wolności online i tworzy przeszkody w dostępie do Sieci. Wprowadza nowe ograniczenia, filtry i restrykcje. Jeżeli propozycja zostanie przyjęta w obecnej formie, dzielenie się wiedzą encyklopedyczną w sieciach społecznościowych, czy znajdowanie artykułów w wyszukiwarkach może nie być możliwe. Wikipedia także będzie zagrożona.

Przeciw propozycji już zdecydowanie sprzeciwiło się ponad 70 programistów, w tym także twórca sieci, Tim Berners-Lee, 169 naukowców i badaczy, 145 organizacji zajmujących się prawami człowieka, wolnością słowa, badaniami naukowymi, a także branża technologiczna, Wikimedia Foundation, organizacja non-profit, która opiekuje się, między innymi, tą darmową encyklopedią.

Z tych powodów polskojęzyczna Wikipedia zdecydowała się na zaciemnienie wszystkich swoich stron na 24 godziny (do godz. 15.00 5 lipca 2018). Chcemy nadal oferować darmową, otwartą, społecznościową encyklopedię opartą na weryfikowalnych źródłach. Wzywamy wszystkich członków i członkinie Parlamentu Europejskiego, aby głosowali przeciwko zawężeniu procedowania dyrektywy do dedykowanej komisji, aby w trakcie dyskusji plenarnej wrócono do rozmów i rozważono liczne propozycje zmian, pochodzących między innymi od organizacji ruchu Wikimedia, aby usunięto artykuły 11 i 13, jak i aby poszerzono wolność panoramy na całą Unię Europejską i poddano domenę publiczną większej ochronie.

Możesz wesprzeć nasz protest, kontaktując się ze swoim europosłem za pośrednictwem maila lub mediów społecznościowych. Dziękujemy.

Przesyłamy do najmłodszego, najnowszego europosła z Katowic, który wszedł drogą roszady, przestawki; wycofał się dobrowolnie żydowin Korwin-Mikke, wszedł na jego miejsce solidarnościowysyn, syn Sośnierza, dra, Dobromir Sośnierz. Do tego europosła, lub deputowanego, przesyłamy pozdrowienia: Dużo Dobrego, poza pieniędzmi na nowym miejscu, przy korycie europejskim.

http://sowa.typepad.com/blog/2017/09/lusterko-prawde-ci-powie-pdo411-lech-kaczynski-patron-iii-wojny-swiatowej-pdo229-fo-von-stefan-kosiewski-canto-dcxxix-zech-pi.html

linkedin.com
Stefan Kosiewski on LinkedIn
Copy link to post Report this post Stefan Kosiewski Kandydat PKN6 von…

3. Na temat tzw. sondaży nie wypowiadamy się dlatego, że nie ma po prostu o czym mówić; Migalski robił w telewizji za socjologa wyuczonego przez docenta Gabriela Krausa, którego wypromowałem własnym piórem przed stanem wojennym na wielkiego działacza Solidarności Sląsko-Dąbrowskiej (drugiego członka dwuosobowego zespołu ds. humanizacji pracy, obok młodego wówczas lekarza, Andrzeja Sośnierza, potem aktywnego na rynku farmaceutyków żydoskich w Polsce); patrz: Samobójstwo na raty. Solidarność Jastrzębie, nr 30, 1 grudnia 1981.
https://sowafrankfurt.wordpress.com/…/kandydat-pkn6-von-st…/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2044462725594881&id=598883656819469
europarl.europa.eu
www.europarl.europa.eu

https://www.facebook.com/me.sowa/posts/437088926758443

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2018/07/05/regionalna-sila-sprawcza-rss-prezydent-impicz-men-duda-pdo590-capstrzyk-dla-prezydenta-pdo180-na-rewolucjanta-pdo179-fo-moralia-von-stefan-kosiewski-zech-canto-dlxxx

sobota, 14 kwietnia 2018
Pawłowicz, koleżanka Kaczyńskich z czasów okrągłego stołu, Trump odpalił rakiety na Syrię
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176
Rena Rena
Rena Rena https://www.facebook.com/handsoffsyria/videos/1699472476832820/
#Douma Hospital Workers Testimony: 'There were no chemical attack victims'
#Syria #Ghouta | #Douma Hospital Workers Testimonies: 'There were no chemical attack victims' (English subs)
Here are the testimonies of two men who worked in the only hospital operating in Douma. They both confirm that there were no chemical attack victims but that a panic was caused by a man with camera who came in and said it was a chemical attack.

One of the men, Halil Ajij said he was a med... Zobacz więcej
#Syria #ghucie | #Douma pracownicy szpitala świadectwa: "nie było żadnych chemicznych ofiar ataku" (angielskie łodzie podwodne)
Oto zeznania dwóch mężczyzn, którzy pracowali w jedynym szpitalu działającym w douma. Oboje potwierdzają, że nie było ofiar chemicznych, ale panika została spowodowana przez człowieka z kamerą, który wszedł i powiedział, że to atak chemiczny.

Jeden z ludzi, halil ajij powiedział, że był studentem medycyny pracy w szpitalu douma i tak opisał pochodzenie materiału:
" kwietnia bomba uderzyła w budynek. Górne piętra zostały uszkodzone, a ogień rozbił się na niższych piętrach. Ofiary tego zamachu zostały nam wniesione. Ludzie z górnych pięter mieli zatrucie dymem. My ich, na podstawie ich uduszenia."
Ajij dodał, że nieznany mu człowiek przyszedł i powiedział, że doszło do ataku chemicznego i wybuchła panika. " krewni ofiar zaczęli się wzajemnie oblali wodą. Inni ludzie, którzy nie byli na szkoleniu medycznym, zaczęli podawać dzieciom leki przeciw astmy. Nie widzieliśmy żadnego pacjenta z objawami zatrucia bronią chemiczną," powiedział.

(DZIĘKUJĘ RT i walid @ Walid970721 na twitterze)
·
Oceń to tłumaczenie

Stefan Kosiewski

25 min · Stany Zjednoczone razem z Francją i Wielką Brytanią rozpoczęły "precyzyjne ataki" na cele w Syrii. W Damaszku słychać eksplozje. http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Reporterzy agencji Reuters i AFP zgłaszają co najmniej sześć eksplozji w stolicy Syrii w Damaszku. Dym unosi się we wschodniej części miasta. Według syryjskich obserwatorów w Damaszku trafiły dwa ośrodki badań naukowych, jeden w Homs i kilka baz wojskowych. Syryjska telewizja państwowa informuje, że armia syryjska przechwyciła 13 pocisków.

Amerykańska armia przygotowała już kilka faz ataku, w tym jedna w piątek wieczorem, zgodnie z raportem Wall Street Journal. Minister obrony James Mattis powiedział, że odwołał ten atak, ponieważ był w sprzeczności z Trumpem w sprawie zasięgu ataku.

Według raportu, Trump jest niezadowolony z dość ostrożnych opcji przedstawionych do tej pory i dokłada silnego nacisku nie tylko do pokonania syryjskiego rządu w ramach strajku wojskowego, ale także do "zapłaty" przez Rosję i Iran.

Rosja mówi o zainscenizowanej prowokacji
http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Rosja zakwalifikowała zajście jako prowokację wielkich mocarstw. "Mamy dowody na to, że Wielka Brytania uczestniczyła w organizacji prowokacji we Wschodniej Ghouta, powiedział Igor Konaschenkow, rzecznik rosyjskiego Ministestwa Obrony

Nie pierwszy raz USA i prezydent Trump bezpośrednio zaatakowały rząd Assada. Rok temu amerykańskie wojsko ostrzelało syryjską bazę lotniczą Shairat w odpowiedzi na atak na zatrucie gazem, w którym były dziesiątki ofiar śmiertelnych w mieście Chan Sheikhun, eksperci ONZ obwiniali za zatrucie rząd Assada. Interwencja Stanów Zjednoczonych była w dużej mierze znacząca.

Ansprache von Donald Trump: US-Angriffe auf Syrien haben begonnen - SPIEGEL ONLINE - Politik
  US-Präsident Donald Trump hat angekündigt, dass die USA gemeinsam mit Großbritannien und Frankreich einzelne Ziele in Syrien angreifen. Aus…spiegel.de
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393194614481208

Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
58 min ·
żydoubecki okrągły stół
Zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
Grazyna Staniszewska
11 kwietnia o 11:28 · Warszawa, Polska ·
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176

Stefan Kosiewski
Przed chwilą ·
Sputnik Polska
·
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie.

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej w Moskwie
© Sputnik . Natalia Seliverstova
MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii
Bezpośredni uczestnicy nagrywania wideo o rzekomych „konsekwencjach ataku chemicznego" w syryjskiej Dumie opowiedzieli, że nagranie jest zainscenizowane, powiedział na briefingu Ministerstwa Obrony rzecznik resorty wojskowego, generał-major Igor Konaszenkow.

Udało się odnaleźć bezpośrednich uczestników kręcenia tego filmu i porozmawiać z nimi. Dzisiaj prezentujemy wywiad z tymi ludźmi. Mieszkańcy Dumy szczegółowo opowiedzieli, w jaki sposób przeprowadzane były inscenizowane nagrania, w jakich epizodach sami brali udział i co robili — powiedział.

Rosyjskie wojsko mogło się upewnić, że są to te same osoby, co na wideo. Według Konaszenkowa wśród nich było dwóch lekarzy pracujących w miejscowym szpitalu w pogotowiu. Lekarze mówili, że „wszystkie ofiary, które zabrano do szpitala, nie miały śladów zatrucia środkami chemicznymi”.

Podczas udzielania im pierwszej pomocy do szpitala wbiegli nieznani ludzie. Niektórzy z nich byli z kamerami. Ci ludzie zaczęli krzyczeć, wywołali panikę i oblewali wszystkich wodą ze szlanga, krzycząc, że wszyscy są skażeni substancjami chemicznymi. Pacjenci i ich krewni w panice zaczęli oblewać się nawzajem — powiedział rzecznik Ministerstwa Obrony.

Po tym, jak wszystko zostało nakręcone na wideo, nieznani ludzie szybko zniknęli, dodał rzecznik Ministerstwa Obrony.

Szef Sztabu Generalnego
Prorocze słowa o inscenizowanym ataku chemicznym w Syrii
Ponadto wojskowy stwierdził, że w organizacji prowokacji wzięła udział Wielka Brytania. „Jesteśmy przekonani, że od 3 do 6 kwietnia na przedstawicieli tak zwanych „białych hełmów” wywierano silny nacisk właśnie z Londynu w celu szybkiego zrealizowania przygotowanej wcześniej prowokacji” — powiedział.

W dyspozycji resortu są również inne dowody, „które wskazują na bezpośrednie zaangażowanie Wielkiej Brytanii w organizację tej prowokacji”, dodał Konaszenkow.
http://eu.blox.pl/…/Pawlowicz-kolezanka-Kaczynskich-z-czaso…

MO Rosji ujawnia kulisy prowokacji w syryjskiej Dumie (wideo)
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie. pl.sputniknews.com
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393206894479980

czwartek, 08 marca 2018
"Islam nie należy do Niemiec", Horst Seehofer - SREBRNY KORAN Aleksander Garunowicz i Władimir Prusakow

https://vk.com/wall467751157_96
Sowa Magazyn

    SREBRNY KORAN http://wtjsc.com/

 

Stefan Kosiewski

Publiczny

16 mar, 10:27

"Islam nie należy do Niemiec", powiedział w rozmowie dla gazety "Bild" Horst Seehofer, szef partii CSU, nowy Minister Spraw Wewnętrznych RFN odpowiedzialny m.in. za tematykę: migracja i ojczyzna. "Niemcy są ukształtowane przez chrześcijaństwo. Na to składają się wolne niedziele, święta kościelne i zwyczaje takie, jak Wielkanoc, Zesłanie Ducha św. i Boże Narodzenie", dodając zarazem: "żyjący z nami muzułmanie należą oczywiście do Niemiec. Nie znaczy to jednak, że ze względu na fałszywą interpretację tego mielibyśmy zrezygnować z typowych dla naszego kraju tradycji i zwyczajów". https://www.n-tv.de/politik/Seehofer-Islam-gehoert-nicht-zu-Deutschland-article20338925.html

Der neue Bundesinnenminister Horst Seehofer hält den Satz "Der Islam gehört zu Deutschland" für falsch. "Der Islam gehört nicht zu Deutschland. Deutschland ist durch das Christentum geprägt. Dazu gehören der freie Sonntag, kirchliche Feiertage und Rituale wie Ostern, Pfingsten und Weihnachten", sagte der CSU-Chef, dessen Ministerium auch für die Themen Migration und Heimat zuständig ist, der "Bild"-Zeitung. "Die bei uns lebenden Muslime gehören aber selbstverständlich zu Deutschland. Das bedeutet natürlich nicht, dass wir deswegen aus falscher Rücksichtnahme unsere landestypischen Traditionen und Gebräuche aufgeben."

Seehofer provoziert im neuen Amt

"Der Islam gehört zu Deutschland." Diesen Satz sagte der ehemalige Bundespräsident Christian Wulff - und auch die Bundeskanzlerin stellte sich hinter die Aussage. Der neue Innenminister, Horst Seehofer, sieht das ganz anders. Er warnt vor "falscher Rücksichtnahme" und will bei der Integrationspolitik aufs Tempo drücken. https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/8QCoR8cftki

Новый федеральный министр внутренних дел Хорст Зеехофер считает неправильную фразу «Ислам принадлежит Германии». «Ислам не принадлежит Германии, Германия сформирована христианством, которая включает в себя бесплатные воскресные, церковные праздники и ритуалы, такие как Пасха, Пятидесятница и Рождество», - сказал глава ХСС, чье министерство также отвечает за вопросы миграции и родины , газета «картинка». Конечно, мусульмане, которые живут с нами, являются частью Германии, что, конечно же, не означает, что мы отказываемся от наших традиционных традиций и обычаев из-за ложного рассмотрения ».

http://www.ultramontes.pl/dosc_agitacji_trza_sie_brac_do_organizacji.htmhttps://vk.com/wall467751157_95

POKOJ I ZGODA  https://youtu.be/cgho0FmbwUA

magazyn europejskiDu hast etwas auf Art gepinnt.

Aleksander Garunowicz 8:15 Władimir Prusakow https://youtu.be/cgho0FmbwUA?t=495 «Silver Quran» — is an absolute copy of the manuscript of the VIII century «The Quran of Uthman», which was made of the highest, 999 standard silver at the Moscow Mint of the Goznak of the Ministry of Finance of Russia, and consists of 162 pages. http://wtjsc.com/mihrab/index.php

https://www.pinterest.de/pin/452752568784113199/

 
Stefan Kosiewski 
14 marca o 11:42 ·  Dokładnie 798 tys. zł - taką kwotę dostał prezes państwowego banku PKO BP Zbigniew Jagiełło (53 l.) za niewykorzystany urlop. Ekwiwalent wypłacono mu, bo zmieniono zasady zatrudniania i wynagradzania zarządu. W sumie za cały ubiegły rok Jagiełło zarobił w fotelu prezesa 3 mln 329 tys. zł.

https://vk.com/wall467751157_105

żydomasoneria Grupy Windsor ujawnia się w znaku ukrytej dłoni wolnomularzy na pomniku Lecha Kaczyńskiego

To był dobry rok dla PKO BP. Jak wynika z raportu rocznego za 2017 r., bank wypracował ponad 3 mld zł zysku. Powody do zadowolenia miał też prezes Jagiełło. To jedyny prezes państwowej spółki, który nie stracił posady po wygranych przez PiS wyborach. Pełni funkcję nieprzerwanie od października 2009 r. W 2017 r. Jagiełło w fotelu prezesa zarobił 3,3 mln zł. W tej kwocie zawarte jest 798 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystany urlop - 70 dni urlopu bieżącego i z lat poprzednich.

- 22 czerwca 2017 r. z członkami zarządu zostały podpisane umowy o świadczenie usług, które zastąpiły dotychczasowe umowy o pracę. Ekwiwalent został wypłacony w związku ze zmianą zasad zatrudniania i wynagradzania członków zarządu oraz rozliczeniem dotychczasowych umów o pracę - informuje w raporcie PKO BP. Nowe zasady wynagradzania obowiązują od lipca. Zmniejszają one wynagrodzenie stałe prezesa PKO do 66 tys. zł miesięcznie. Dla porównania: wynagrodzenie zasadnicze prezesa banku PEKAO SA Michała Krupińskiego (37 l.) wynosiło w 2017 r. 150 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE: 1,4 mln zł na nagrody w Lotosie http://franciscus.blox.pl/…/ZDFzeit-Mensch-Franziskus-Deuts…

Post by Sowa Magazyn
Францишек и секретные масонские знамения, данные ему братьями братьев масонства
Papież Franciszek
http://mysowa.rajce.idnes.cz/sowa/#fellowcraftmasoneriabergogliokaczynski.jpg ZDFzeit - Mensch Franziskus! Deut...
vk.com  https://www.facebook.com/waldemar.lau/posts/158055161674356
Pozdrawiamy wszystkich bagażowych w Polsce i sutannowych, którzy woleliby chłopców oglądać 8 marca

https://vk.com/wall467751157_92

Dlaczego mój komentarz do posta Waszego Zdrowego Zmysła został uznany w Moskwie za spam?

Rosyjskie młode gimnastyczki mogą przecież pod flagą Makabi wystąpić w Polsce na Polu Igrzysk Marcowych.

Pozdrawljaju wszystkich rozbawonych do łez bagażowych i zażenowanych sutannowych w Polsce, którzy woleliby oglądać gimnastyke młode chłopcy. 

Stan David Exilarcha Burczymucha 
Двухскоростная Европа!
https://vk.com/albums467751157?z=photo467751157_456239304%2Fphotos467751157

Sowa Magazyn

Двухскоростная Европа!

Почему мой комментарий на посту «Здоровый разум» признан в Москве спамом?
Российские молодые гимнастки могут, после флага Макаби, выступать в Польше на поле Мартовских игр. Приветствуем всех, кто был удивлен тотальным багажом и смущающей рясой в Польше, которая предпочла бы наблюдать за гимнастикой мальчиков.
Стэн Дэвид Экзильяра Бурчича https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/156032073..
Wyświetl wszystko...


http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/BAZYLEUSZ-FARYZEUSZ-CHLEBA-NIE-RUSZ-PDO295-Moralia-z-Ogrodu-Fraszek-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-ZECh-CANTO-DCLXXXVIII

Pozdrawiamy bagazowych i sutannowych co woleliby chłopcow 8...
Published on Mar 8, 2018 Pozdrawiamy bagazowych i sutannowych co woleliby chłopcow 8 marca MDK https://vk.com/id467751157 premier Morawiecki dał 20 mln zl dla JPMorgan http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/BAZYLEUSZ-FARYZEUSZ-...Pages: 9 Reads: 7
Published 14 minutes ago

Stefan Kosiewski udostępnił swoje zdjęcie.

2 godz. ·

ПОЗДРАВЛЕНИЕ К 8 МАРТА
https://vk.com/my.sowa
Od Wspólnoty Terytorium Zdrowego Zmysłu
SEKCJA GIMNASTYKI MALUCZKICH KOBIET - GRATULACJE DLA MARCA 8
Królestwo kobiety jest królestwem czułości, chudości i tolerancji
Z całego serca gratulujemy starym Wiosennego Festiwalu - 8 marca, Mamon Zepsucia, Stare Dziady z Wami, żydokatolikami, ukrytymi pedofilami.
Chcemy, żeby żydówki wasze w domach zawsze się uśmiechały (!) Aby były zawsze najbardziej pożądanym i najbardziej atrakcyjnym dla tych, których one kochają, a ci bliscy je szanują, rozumieją i słuchają ich, że są zawsze żydy gotowe pomóc, tak aby praca zawsze był w radości i była to prawdziwa przyjemność, że wybaczasz (!!!) siebie za wszystko, co do tej pory uważano za niewłaściwe.

От Сообщества "Территория Здравого Смысла".
Адрес в Фейсбуке: https://www.facebook.com/territoriyazs/
Адрес ВКонтакте: https://vk.com/territoriazs
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ, ПОЖАЛУЙСТА, САМИ, И ПРИГЛАШАЙТЕ СВОИХ ДРУЗЕЙ!!!
РАЗДЕЛ - ЖЕНЩИНАМ - ПОЗДРАВЛЕНИЕ К 8 МАРТА
ЦАРСТВО ЖЕНЩИНЫ - ЭТО ЦАРСТВО НЕЖНОСТИ, ТОНКОСТИ И ТЕРПИМОСТИ
От всего сердца поздравляем Вас с праздником Весны - 8 Марта
Желаем чтобы, глядя на себя в зеркало, Вы всегда улыбались (!), чтобы всегда были самыми желанными и самыми привлекательными для тех, кого любите, чтобы близкие любили, уважали, понимали и слышали, чтобы они были готовы прийти на помощь, чтобы работа была всегда в радость и доставляла истинное удовольствие, чтобы Вы простили (!!!) себя за все, что до сих пор считала сделанным неправильно.

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.

Stefan Kosiewski

2 godz. ·

 • Stefan Kosiewski do Stefan Kosiewski
  12 godz. ·

  https://vk.com/wall467751157_91 prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen zapłacił Stephanie Clifford 130 tysięcy dolarów w ramach umowy o nieujawnianiu jej związku z prezydentem, poinformowała gazeta The Wall Street Journal. Wtedy Biały Dom zaprzeczył tej informacji, ale prawnik przyznał się, że zapłacił pani Clifford, aktorce pornograficznych filmów
  https://www.pinterest.de/pin/452752568784097601/

  Aktorka porno pozwała Donalda Trumpa
  Podejrzewana o związek z Trumpem aktorka porno pozwała go do sądu.
  pinterest.de  https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1560320737354894


07:19, lech.walesa1 , Rosja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 marca 2018
Stefan Dokładczykom i Studentom Szkoły Zdrowego Zmysłu Instytutu Niebopolityki

https://vk.com/wall467751157_85

Stefan KosiewskiStefan Kosiewski

6 sekund temu

Стефан Донат Станислав Дэвид Экзильарх в Западной Европе лекторам и студентам Школы Здорового Смысла Санкт Петрограда Москвы и всей России Института Небополитики Приветствия и Слава Его Имманентности за равенство Церквей на Востоке

II 

Как только вы выйдете, братья из рабства к бездумности духа налагаемых на добрых людей и народов Советского Союза Перфиды Гербера и Ельцина, пьяная олигархия, право Вы сделали выбор, надев: Поздравляющий стенд для кошки и шарика

https://vk.com/wall467751157_84 Przed wyborami Putina 557

audio: https://gloria.tv/audio/3oJcdMfFtUzpCWi2qZPANVSFq

Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/Przed-wyborami-Putina-PDO557-ZECh-dla-Rownosci-Kosciolow-na-Wschodzie-FO-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica

Kaczynski CEP laweruje z NEP http://sowamagazyn.blogspot.de/2018/03/stefan-do-wykadowcow-i-suchaczy-przed.html

Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów http://sowamagazyn.blogspot.de/2018/03/stefan-do-wykadowcow-i-suchaczy-przed.html

dla Równości Kościołów na Wschodzie 20180304 Magazyn Europejski SOWA https://www.pinterest.de/pin/452752568784033190/

PDF: https://de.scribd.com/document/372935354/Przed-wyborami-Putina-PDO557-Kaczynski-CEP-laweruje-z-NEP-FO-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-ZECh-Dla-rownosci-Kosciolow-na-Wschodzie-20180304-ME-SOWA

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/przed_wyborami_putina_pdo557_kaczyn

https://www.pinterest.de/pin/452752568784052079/

https://www.youtube.com/watch?v=3gNW6sfyZCs&lc=UgxjIZbnsRCeMSYr6xd4AaABAg

04:06, lech.walesa1 , Rosja
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 lutego 2018
prośba rektora o wsparcie finansowe dla szkoły


Stefan Kosiewski

SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN

24 lut, 08:59

prośba rektora o wsparcie finansowe dla szkoły

https://vk.com/my.sowa