EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
sobota, 14 kwietnia 2018
Pawłowicz, koleżanka Kaczyńskich z czasów okrągłego stołu, Trump odpalił rakiety na Syrię
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176
Rena Rena
Rena Rena https://www.facebook.com/handsoffsyria/videos/1699472476832820/
#Douma Hospital Workers Testimony: 'There were no chemical attack victims'
#Syria #Ghouta | #Douma Hospital Workers Testimonies: 'There were no chemical attack victims' (English subs)
Here are the testimonies of two men who worked in the only hospital operating in Douma. They both confirm that there were no chemical attack victims but that a panic was caused by a man with camera who came in and said it was a chemical attack.

One of the men, Halil Ajij said he was a med... Zobacz więcej
#Syria #ghucie | #Douma pracownicy szpitala świadectwa: "nie było żadnych chemicznych ofiar ataku" (angielskie łodzie podwodne)
Oto zeznania dwóch mężczyzn, którzy pracowali w jedynym szpitalu działającym w douma. Oboje potwierdzają, że nie było ofiar chemicznych, ale panika została spowodowana przez człowieka z kamerą, który wszedł i powiedział, że to atak chemiczny.

Jeden z ludzi, halil ajij powiedział, że był studentem medycyny pracy w szpitalu douma i tak opisał pochodzenie materiału:
" kwietnia bomba uderzyła w budynek. Górne piętra zostały uszkodzone, a ogień rozbił się na niższych piętrach. Ofiary tego zamachu zostały nam wniesione. Ludzie z górnych pięter mieli zatrucie dymem. My ich, na podstawie ich uduszenia."
Ajij dodał, że nieznany mu człowiek przyszedł i powiedział, że doszło do ataku chemicznego i wybuchła panika. " krewni ofiar zaczęli się wzajemnie oblali wodą. Inni ludzie, którzy nie byli na szkoleniu medycznym, zaczęli podawać dzieciom leki przeciw astmy. Nie widzieliśmy żadnego pacjenta z objawami zatrucia bronią chemiczną," powiedział.

(DZIĘKUJĘ RT i walid @ Walid970721 na twitterze)
·
Oceń to tłumaczenie

Stefan Kosiewski

25 min · Stany Zjednoczone razem z Francją i Wielką Brytanią rozpoczęły "precyzyjne ataki" na cele w Syrii. W Damaszku słychać eksplozje. http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Reporterzy agencji Reuters i AFP zgłaszają co najmniej sześć eksplozji w stolicy Syrii w Damaszku. Dym unosi się we wschodniej części miasta. Według syryjskich obserwatorów w Damaszku trafiły dwa ośrodki badań naukowych, jeden w Homs i kilka baz wojskowych. Syryjska telewizja państwowa informuje, że armia syryjska przechwyciła 13 pocisków.

Amerykańska armia przygotowała już kilka faz ataku, w tym jedna w piątek wieczorem, zgodnie z raportem Wall Street Journal. Minister obrony James Mattis powiedział, że odwołał ten atak, ponieważ był w sprzeczności z Trumpem w sprawie zasięgu ataku.

Według raportu, Trump jest niezadowolony z dość ostrożnych opcji przedstawionych do tej pory i dokłada silnego nacisku nie tylko do pokonania syryjskiego rządu w ramach strajku wojskowego, ale także do "zapłaty" przez Rosję i Iran.

Rosja mówi o zainscenizowanej prowokacji
http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Rosja zakwalifikowała zajście jako prowokację wielkich mocarstw. "Mamy dowody na to, że Wielka Brytania uczestniczyła w organizacji prowokacji we Wschodniej Ghouta, powiedział Igor Konaschenkow, rzecznik rosyjskiego Ministestwa Obrony

Nie pierwszy raz USA i prezydent Trump bezpośrednio zaatakowały rząd Assada. Rok temu amerykańskie wojsko ostrzelało syryjską bazę lotniczą Shairat w odpowiedzi na atak na zatrucie gazem, w którym były dziesiątki ofiar śmiertelnych w mieście Chan Sheikhun, eksperci ONZ obwiniali za zatrucie rząd Assada. Interwencja Stanów Zjednoczonych była w dużej mierze znacząca.

Ansprache von Donald Trump: US-Angriffe auf Syrien haben begonnen - SPIEGEL ONLINE - Politik
  US-Präsident Donald Trump hat angekündigt, dass die USA gemeinsam mit Großbritannien und Frankreich einzelne Ziele in Syrien angreifen. Aus…spiegel.de
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393194614481208

Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
58 min ·
żydoubecki okrągły stół
Zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
Grazyna Staniszewska
11 kwietnia o 11:28 · Warszawa, Polska ·
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176

Stefan Kosiewski
Przed chwilą ·
Sputnik Polska
·
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie.

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej w Moskwie
© Sputnik . Natalia Seliverstova
MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii
Bezpośredni uczestnicy nagrywania wideo o rzekomych „konsekwencjach ataku chemicznego" w syryjskiej Dumie opowiedzieli, że nagranie jest zainscenizowane, powiedział na briefingu Ministerstwa Obrony rzecznik resorty wojskowego, generał-major Igor Konaszenkow.

Udało się odnaleźć bezpośrednich uczestników kręcenia tego filmu i porozmawiać z nimi. Dzisiaj prezentujemy wywiad z tymi ludźmi. Mieszkańcy Dumy szczegółowo opowiedzieli, w jaki sposób przeprowadzane były inscenizowane nagrania, w jakich epizodach sami brali udział i co robili — powiedział.

Rosyjskie wojsko mogło się upewnić, że są to te same osoby, co na wideo. Według Konaszenkowa wśród nich było dwóch lekarzy pracujących w miejscowym szpitalu w pogotowiu. Lekarze mówili, że „wszystkie ofiary, które zabrano do szpitala, nie miały śladów zatrucia środkami chemicznymi”.

Podczas udzielania im pierwszej pomocy do szpitala wbiegli nieznani ludzie. Niektórzy z nich byli z kamerami. Ci ludzie zaczęli krzyczeć, wywołali panikę i oblewali wszystkich wodą ze szlanga, krzycząc, że wszyscy są skażeni substancjami chemicznymi. Pacjenci i ich krewni w panice zaczęli oblewać się nawzajem — powiedział rzecznik Ministerstwa Obrony.

Po tym, jak wszystko zostało nakręcone na wideo, nieznani ludzie szybko zniknęli, dodał rzecznik Ministerstwa Obrony.

Szef Sztabu Generalnego
Prorocze słowa o inscenizowanym ataku chemicznym w Syrii
Ponadto wojskowy stwierdził, że w organizacji prowokacji wzięła udział Wielka Brytania. „Jesteśmy przekonani, że od 3 do 6 kwietnia na przedstawicieli tak zwanych „białych hełmów” wywierano silny nacisk właśnie z Londynu w celu szybkiego zrealizowania przygotowanej wcześniej prowokacji” — powiedział.

W dyspozycji resortu są również inne dowody, „które wskazują na bezpośrednie zaangażowanie Wielkiej Brytanii w organizację tej prowokacji”, dodał Konaszenkow.
http://eu.blox.pl/…/Pawlowicz-kolezanka-Kaczynskich-z-czaso…

MO Rosji ujawnia kulisy prowokacji w syryjskiej Dumie (wideo)
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie. pl.sputniknews.com
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393206894479980

czwartek, 08 marca 2018
"Islam nie należy do Niemiec", Horst Seehofer - SREBRNY KORAN Aleksander Garunowicz i Władimir Prusakow

https://vk.com/wall467751157_96
Sowa Magazyn

    SREBRNY KORAN http://wtjsc.com/

 

Stefan Kosiewski

Publiczny

16 mar, 10:27

"Islam nie należy do Niemiec", powiedział w rozmowie dla gazety "Bild" Horst Seehofer, szef partii CSU, nowy Minister Spraw Wewnętrznych RFN odpowiedzialny m.in. za tematykę: migracja i ojczyzna. "Niemcy są ukształtowane przez chrześcijaństwo. Na to składają się wolne niedziele, święta kościelne i zwyczaje takie, jak Wielkanoc, Zesłanie Ducha św. i Boże Narodzenie", dodając zarazem: "żyjący z nami muzułmanie należą oczywiście do Niemiec. Nie znaczy to jednak, że ze względu na fałszywą interpretację tego mielibyśmy zrezygnować z typowych dla naszego kraju tradycji i zwyczajów". https://www.n-tv.de/politik/Seehofer-Islam-gehoert-nicht-zu-Deutschland-article20338925.html

Der neue Bundesinnenminister Horst Seehofer hält den Satz "Der Islam gehört zu Deutschland" für falsch. "Der Islam gehört nicht zu Deutschland. Deutschland ist durch das Christentum geprägt. Dazu gehören der freie Sonntag, kirchliche Feiertage und Rituale wie Ostern, Pfingsten und Weihnachten", sagte der CSU-Chef, dessen Ministerium auch für die Themen Migration und Heimat zuständig ist, der "Bild"-Zeitung. "Die bei uns lebenden Muslime gehören aber selbstverständlich zu Deutschland. Das bedeutet natürlich nicht, dass wir deswegen aus falscher Rücksichtnahme unsere landestypischen Traditionen und Gebräuche aufgeben."

Seehofer provoziert im neuen Amt

"Der Islam gehört zu Deutschland." Diesen Satz sagte der ehemalige Bundespräsident Christian Wulff - und auch die Bundeskanzlerin stellte sich hinter die Aussage. Der neue Innenminister, Horst Seehofer, sieht das ganz anders. Er warnt vor "falscher Rücksichtnahme" und will bei der Integrationspolitik aufs Tempo drücken. https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/8QCoR8cftki

Новый федеральный министр внутренних дел Хорст Зеехофер считает неправильную фразу «Ислам принадлежит Германии». «Ислам не принадлежит Германии, Германия сформирована христианством, которая включает в себя бесплатные воскресные, церковные праздники и ритуалы, такие как Пасха, Пятидесятница и Рождество», - сказал глава ХСС, чье министерство также отвечает за вопросы миграции и родины , газета «картинка». Конечно, мусульмане, которые живут с нами, являются частью Германии, что, конечно же, не означает, что мы отказываемся от наших традиционных традиций и обычаев из-за ложного рассмотрения ».

http://www.ultramontes.pl/dosc_agitacji_trza_sie_brac_do_organizacji.htmhttps://vk.com/wall467751157_95

POKOJ I ZGODA  https://youtu.be/cgho0FmbwUA

magazyn europejskiDu hast etwas auf Art gepinnt.

Aleksander Garunowicz 8:15 Władimir Prusakow https://youtu.be/cgho0FmbwUA?t=495 «Silver Quran» — is an absolute copy of the manuscript of the VIII century «The Quran of Uthman», which was made of the highest, 999 standard silver at the Moscow Mint of the Goznak of the Ministry of Finance of Russia, and consists of 162 pages. http://wtjsc.com/mihrab/index.php

https://www.pinterest.de/pin/452752568784113199/

 
Stefan Kosiewski 
14 marca o 11:42 ·  Dokładnie 798 tys. zł - taką kwotę dostał prezes państwowego banku PKO BP Zbigniew Jagiełło (53 l.) za niewykorzystany urlop. Ekwiwalent wypłacono mu, bo zmieniono zasady zatrudniania i wynagradzania zarządu. W sumie za cały ubiegły rok Jagiełło zarobił w fotelu prezesa 3 mln 329 tys. zł.

https://vk.com/wall467751157_105

żydomasoneria Grupy Windsor ujawnia się w znaku ukrytej dłoni wolnomularzy na pomniku Lecha Kaczyńskiego

To był dobry rok dla PKO BP. Jak wynika z raportu rocznego za 2017 r., bank wypracował ponad 3 mld zł zysku. Powody do zadowolenia miał też prezes Jagiełło. To jedyny prezes państwowej spółki, który nie stracił posady po wygranych przez PiS wyborach. Pełni funkcję nieprzerwanie od października 2009 r. W 2017 r. Jagiełło w fotelu prezesa zarobił 3,3 mln zł. W tej kwocie zawarte jest 798 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystany urlop - 70 dni urlopu bieżącego i z lat poprzednich.

- 22 czerwca 2017 r. z członkami zarządu zostały podpisane umowy o świadczenie usług, które zastąpiły dotychczasowe umowy o pracę. Ekwiwalent został wypłacony w związku ze zmianą zasad zatrudniania i wynagradzania członków zarządu oraz rozliczeniem dotychczasowych umów o pracę - informuje w raporcie PKO BP. Nowe zasady wynagradzania obowiązują od lipca. Zmniejszają one wynagrodzenie stałe prezesa PKO do 66 tys. zł miesięcznie. Dla porównania: wynagrodzenie zasadnicze prezesa banku PEKAO SA Michała Krupińskiego (37 l.) wynosiło w 2017 r. 150 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE: 1,4 mln zł na nagrody w Lotosie http://franciscus.blox.pl/…/ZDFzeit-Mensch-Franziskus-Deuts…

Post by Sowa Magazyn
Францишек и секретные масонские знамения, данные ему братьями братьев масонства
Papież Franciszek
http://mysowa.rajce.idnes.cz/sowa/#fellowcraftmasoneriabergogliokaczynski.jpg ZDFzeit - Mensch Franziskus! Deut...
vk.com  https://www.facebook.com/waldemar.lau/posts/158055161674356
Pozdrawiamy wszystkich bagażowych w Polsce i sutannowych, którzy woleliby chłopców oglądać 8 marca

https://vk.com/wall467751157_92

Dlaczego mój komentarz do posta Waszego Zdrowego Zmysła został uznany w Moskwie za spam?

Rosyjskie młode gimnastyczki mogą przecież pod flagą Makabi wystąpić w Polsce na Polu Igrzysk Marcowych.

Pozdrawljaju wszystkich rozbawonych do łez bagażowych i zażenowanych sutannowych w Polsce, którzy woleliby oglądać gimnastyke młode chłopcy. 

Stan David Exilarcha Burczymucha 
Двухскоростная Европа!
https://vk.com/albums467751157?z=photo467751157_456239304%2Fphotos467751157

Sowa Magazyn

Двухскоростная Европа!

Почему мой комментарий на посту «Здоровый разум» признан в Москве спамом?
Российские молодые гимнастки могут, после флага Макаби, выступать в Польше на поле Мартовских игр. Приветствуем всех, кто был удивлен тотальным багажом и смущающей рясой в Польше, которая предпочла бы наблюдать за гимнастикой мальчиков.
Стэн Дэвид Экзильяра Бурчича https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/156032073..
Wyświetl wszystko...


http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/BAZYLEUSZ-FARYZEUSZ-CHLEBA-NIE-RUSZ-PDO295-Moralia-z-Ogrodu-Fraszek-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-ZECh-CANTO-DCLXXXVIII

Pozdrawiamy bagazowych i sutannowych co woleliby chłopcow 8...
Published on Mar 8, 2018 Pozdrawiamy bagazowych i sutannowych co woleliby chłopcow 8 marca MDK https://vk.com/id467751157 premier Morawiecki dał 20 mln zl dla JPMorgan http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/BAZYLEUSZ-FARYZEUSZ-...Pages: 9 Reads: 7
Published 14 minutes ago

Stefan Kosiewski udostępnił swoje zdjęcie.

2 godz. ·

ПОЗДРАВЛЕНИЕ К 8 МАРТА
https://vk.com/my.sowa
Od Wspólnoty Terytorium Zdrowego Zmysłu
SEKCJA GIMNASTYKI MALUCZKICH KOBIET - GRATULACJE DLA MARCA 8
Królestwo kobiety jest królestwem czułości, chudości i tolerancji
Z całego serca gratulujemy starym Wiosennego Festiwalu - 8 marca, Mamon Zepsucia, Stare Dziady z Wami, żydokatolikami, ukrytymi pedofilami.
Chcemy, żeby żydówki wasze w domach zawsze się uśmiechały (!) Aby były zawsze najbardziej pożądanym i najbardziej atrakcyjnym dla tych, których one kochają, a ci bliscy je szanują, rozumieją i słuchają ich, że są zawsze żydy gotowe pomóc, tak aby praca zawsze był w radości i była to prawdziwa przyjemność, że wybaczasz (!!!) siebie za wszystko, co do tej pory uważano za niewłaściwe.

От Сообщества "Территория Здравого Смысла".
Адрес в Фейсбуке: https://www.facebook.com/territoriyazs/
Адрес ВКонтакте: https://vk.com/territoriazs
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ, ПОЖАЛУЙСТА, САМИ, И ПРИГЛАШАЙТЕ СВОИХ ДРУЗЕЙ!!!
РАЗДЕЛ - ЖЕНЩИНАМ - ПОЗДРАВЛЕНИЕ К 8 МАРТА
ЦАРСТВО ЖЕНЩИНЫ - ЭТО ЦАРСТВО НЕЖНОСТИ, ТОНКОСТИ И ТЕРПИМОСТИ
От всего сердца поздравляем Вас с праздником Весны - 8 Марта
Желаем чтобы, глядя на себя в зеркало, Вы всегда улыбались (!), чтобы всегда были самыми желанными и самыми привлекательными для тех, кого любите, чтобы близкие любили, уважали, понимали и слышали, чтобы они были готовы прийти на помощь, чтобы работа была всегда в радость и доставляла истинное удовольствие, чтобы Вы простили (!!!) себя за все, что до сих пор считала сделанным неправильно.

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.

Stefan Kosiewski

2 godz. ·

 • Stefan Kosiewski do Stefan Kosiewski
  12 godz. ·

  https://vk.com/wall467751157_91 prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen zapłacił Stephanie Clifford 130 tysięcy dolarów w ramach umowy o nieujawnianiu jej związku z prezydentem, poinformowała gazeta The Wall Street Journal. Wtedy Biały Dom zaprzeczył tej informacji, ale prawnik przyznał się, że zapłacił pani Clifford, aktorce pornograficznych filmów
  https://www.pinterest.de/pin/452752568784097601/

  Aktorka porno pozwała Donalda Trumpa
  Podejrzewana o związek z Trumpem aktorka porno pozwała go do sądu.
  pinterest.de  https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1560320737354894


07:19, lech.walesa1 , Rosja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 marca 2018
Stefan Dokładczykom i Studentom Szkoły Zdrowego Zmysłu Instytutu Niebopolityki

https://vk.com/wall467751157_85

Stefan KosiewskiStefan Kosiewski

6 sekund temu

Стефан Донат Станислав Дэвид Экзильарх в Западной Европе лекторам и студентам Школы Здорового Смысла Санкт Петрограда Москвы и всей России Института Небополитики Приветствия и Слава Его Имманентности за равенство Церквей на Востоке

II 

Как только вы выйдете, братья из рабства к бездумности духа налагаемых на добрых людей и народов Советского Союза Перфиды Гербера и Ельцина, пьяная олигархия, право Вы сделали выбор, надев: Поздравляющий стенд для кошки и шарика

https://vk.com/wall467751157_84 Przed wyborami Putina 557

audio: https://gloria.tv/audio/3oJcdMfFtUzpCWi2qZPANVSFq

Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/Przed-wyborami-Putina-PDO557-ZECh-dla-Rownosci-Kosciolow-na-Wschodzie-FO-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica

Kaczynski CEP laweruje z NEP http://sowamagazyn.blogspot.de/2018/03/stefan-do-wykadowcow-i-suchaczy-przed.html

Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów http://sowamagazyn.blogspot.de/2018/03/stefan-do-wykadowcow-i-suchaczy-przed.html

dla Równości Kościołów na Wschodzie 20180304 Magazyn Europejski SOWA https://www.pinterest.de/pin/452752568784033190/

PDF: https://de.scribd.com/document/372935354/Przed-wyborami-Putina-PDO557-Kaczynski-CEP-laweruje-z-NEP-FO-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-ZECh-Dla-rownosci-Kosciolow-na-Wschodzie-20180304-ME-SOWA

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/przed_wyborami_putina_pdo557_kaczyn

https://www.pinterest.de/pin/452752568784052079/

https://www.youtube.com/watch?v=3gNW6sfyZCs&lc=UgxjIZbnsRCeMSYr6xd4AaABAg

04:06, lech.walesa1 , Rosja
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 lutego 2018
prośba rektora o wsparcie finansowe dla szkoły


Stefan Kosiewski

SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN

24 lut, 08:59

prośba rektora o wsparcie finansowe dla szkoły

https://vk.com/my.sowa