EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
środa, 19 grudnia 2018
Podpisz, proszę petycję do Pana Boga: O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego!

audio: https://gloria.tv/audio/AQ2y8HJAfoE92Bac8a3phEHZd

Szczęść Boże Państwu,


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego

w pamięci mając wciąż osamotnione rodziny górników zastrzelonych w kopalni "Wujek" zwracam się do Szanownych Państwa ze zaproszeniem do podpisania petycji O Naprawę Rzeczypospolitej po 80-ciu latach zagłady Narodu Polskiego. Petycja zawiera na wstępie Inwokację do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, Demiurga Pitagorejczyków i Platona.

Pełny tytuł sarmackiego czytania, Gawędy Polskiej na dzień 19 grudnia 2018 r. brzmi: 637 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Stefana Michnika Zniweczona Rzeczywistość von Stefan Kosiewski Fascynacja Obłędem Zarys Estetyki Chazarów PANDEMIA PSYCHOZY Studia Slavica et Khazarica 20181219 ME SOWA.

Tekst petycji zawieszony został na serwerze openpetition.de tu kliknij, (drugi raz w życiu nie będzie takiej możliwości!), uprzejmie wyjaśniam: wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, adres internetowy, żeby otrzymać zwrotnie imienne potwierdzenie przyjęcia intencji petycyjnej. Wyjaśniam, iż nie zbieramy pieniędzy na drakońską kaucję wyznaczoną makabrycznie we wysokości 200 tys. zł przez żartownisia, który robi za Prokuratora w Szczecinie, nakazaną zatrzymanemu bezpodstawnie (nie uciekającemu wszak bez pieniędzy z Polski urzędnikowi państwowemu) do wpłacenia za bezpodstawne, jak się wnet okaże, miemajmy, zatrzymanie tegoż urzędnika państwowego, za zabicie którego zlecony morderca w kominiarce na twarzy i z kijem bejsbolowym w ręku zarobić miał właśnie taką samą sumę 200 tys. zł.

Tymczasem kontroler, urzędnik państwowy, który przeżył nieudany zamach na swoją osobę nie zapłaci oczywiście kaucji we wyznaczonym terminie do 20 grudnia br., zatem Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro szykuje zapewne jakąś Wielką Niespodziankę przedświąteczną pod choinkę nie tyle dla uroczej i Szanownej Małżonki, co dla obywateli RP zafrapowanych pytaniem: dlaczego to żaden Minister od służb specjalnych, ani Minister od Spraw Zagranicznych, ani samotrzeć premier Morawiecki z ojcem Kornelem i pełnomocnikiem premiera ds. budowy dróg i mostów, byłym kierowcą ojca Kornela M. w tzw. podziemnej Solidarności Walczącej, osobiście nie szuka mgr. historii, jako były bankster, w kręgach banksterów zaprzyjaźnionych za granicą (Panama, Liechtenstein, Malta, Wyspy Podatkowe, Luksemburg, Frankfurt, Holandia itd.) niezliczonych sum miliardów zł. wyprowadzonych z krajowego systemu bankowego m.in. przy pomocy wicepremiera i Ministra Kultury i pod pozorem niechlujnego stosunku niskiego wzrostem prof. socjologii do zarządzania resortem K. i Dziedzictwa Narodowego, która to K. (litera, niczym u Kafki) dla wielu mądrych ludzi nie ma rzecz jasna nic wspólnego z klasycznym pojęciem nauk, a raczej z nauczaniem po łebkach manipulowania masami ludzkimi, którym zadymia już nie trockista narodowy i korowiec, Antek Macierewicz, który ma cienkie gadane nie tylko na temat własnego ojca, który podpisał współpracę z ubowcami, a dwa tygodnie później, po ujawnieniu jego współpracy z konsulem francuskim, w siatce szpiegowskiej funkcjonowanie, przegryzł fiolkę z cyjankiem, który przyniósł rozwiązanie jednostkowe, jakiego wcześniej doświadczył marszałek Göring w niewoli u Amerykanów, któremu także nie wiadomo, jakie służby specjalne dały bilet na drogę.

Kłania się Dama z łasiczką na obrazie wywiezionym po Magdalence do Stanów Zjednoczonych nie wiadomo, po co, bo tak oryginalnych i cennych dzieł ze żadnego państwa suwerennego na całym świecie nie wywozi się, żeby nie daj Bóg nie zastąpiono ich tam nowocześniejszą kopią, świecącą gwiezdnym werniksem przed świętami; najlepsze życzenia w tym miejscu dla czarującej Księżnej Czartoryskiej królewskiego rodu; szczerze gratuluję udanego Roku Pańskiego 2018, który pozwoliła nam, Wasza Królewska Mość przeżyć z niezachwianą wiarą w potęgę godności ludzkiej, silniejszej od obżydliwych geszeftów. Bóg zapłać!

Zapraszam do wysłuchania archiwalnego pliku zawierającego fragment Dramatu Narodowego HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski, w którym występują m.in. figuranci: Adam Michnik, brat Stefana Michnika, Kata Narodu Polskiego i zmarły wczoraj reżyser filmowy Kazimierz Kutz z Unii Wolności Mazowickiego i Frasyniuka pod Szopienicami za Czeladzią, jadąc z trumną z Międzylesia.

Następnie mamy: KOLLEKTIVE PSYCHOSE PDP335 BALLADA Y MODLITWA ZA OJCZYZNE (PDO335 PDO336) FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVIII PSYCHOZA ZBIOROWA https://archive.org/details/KOLLEKTIVEPSYCHOSEBalladaYModlitwaPDO336FOVonStefanKosiewskiZEChCANTODCCXXVIIIPSYCHOZAZBIOROWA FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVII (727 i 728 rzymskimi), natomiast na zapowiedzi przed Wigilią dajemy jeszcze plik: Będą wnet w Polsce zmiany PDO334 na które czeka Naród Polski FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVI (726) mysowa 28 maj 2016 audio: https://gloria.tv/audio/xdDkLCSNUKgV3K2zVMgZiMLgy

Panem Bogiem Z Frankfurtu nadd Menem czytał Autor. Dziękuję Państwu za cierpliwość,  uwagę. Tytułem wprowadzenia: Glück Auf! Na pomyślność!

 1. Chcę mafijny układ panowania sitwy stworzonej przez tajne służby PRL zmienić w Polsce na system państwa demokratycznego Unii Europejskiej w Europie Ojczyzn XXI w.

 2. Chcę uznania za zbrodniczą władzy PRL przedłużonej w latach 1989 - 2019 do formy zdegenerowanej III RP. 2.1. Chcę osądzenia zbrodniarzy komunistycznych i postkomunistycznych (aktywnych w latach: 1939 - 2019), albo uznania ostatniego 80-lecia za okres Pandemii Psychozy.

 3. Chcę przywrócenia wartości i własności w Polsce, Ojczyźnie Nowoczesnych Polek i Polaków, Katolików i Agnostyków, za których pedofilski i zażydzony Episkopat Polski zrobił diabelski geszeft podpisując w Magdalence spisek nihilistów ze satanistami.

 4. Chcę zadośćuczynienia za grzechy, które jest warunkiem zasadniczym Sakramentu Pokuty; chcę, żeby Andrzej Duda ustąpił z bezprawnie zajmowanego stanowiska ze słowami: Są w Ojczyźnie rachunki krzywd.

 5. Chcę Naprawy Rzeczypospolitej; przywrócenia ludziom dobrej woli intuicyjnego, naturalnego prawa do godnego normalnego życia w sprawiedliwym państwie po 80-letnim okresie zagłady Narodu Polskiego i niszczenia państwa przez aspołecznych psychopatów zafascynowanych obłędem zbrodni, grzechu i przemocy pedofilskiej.

Uzasadnienie

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem, (Gdy od płaczącej matki, pod Twoją opiekę Ofiarowany martwą podniosłem powiekę I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za zwrócone życie podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.

Adam Mickiewicz. Pan Tadeusz 5-13 Gospodarstwo.

Stefan Kosiewski, geboren am 24. Dezember 1953/ urodzony także we Wigilię

Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V.

Stowarzyszenie założone w grudniu 1991 r. w pomieszczeniach Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech, kiedy red. Stefan Kosiewski był stałym współpracownikiem dwutygodnika "Nasze Słowo" redagowanego przez ks. dra Franciszka Mrowca, Rektora PMK we Würzburgu; po rejestracji w Sądzie Grodzkim we Frankfurcie nad Menem oraz uzyskaniu charakteru organizacji pożytku publicznego, prowadzącego nauczanie przedmiotu nadobowiązkowego: Język Polski jako Język Ojczysty/ MU-Polnisch, w trzech szkołach państwowych w Hesji.

Webseite: oswiata.weebly.com/blog/freistellungsbescheid-23082017

Petitionen die von Mitglieder der Organisation gestartet wurden


https://www.openpetition.de/petition/online/o-naprawe-rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-narodu-polskiego


http://sowa.quicksnake.cz/petice/O-Naprawe-Rzeczypospolitej-po-80-ciu-latach-zaglady-Narodu-Polskiego-PDO637-ZR-von-Stefan-Kosiewski-FO-ZECh-PANDEMIA-PSYCHOZY-SSetKh

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelskich/Adres-do-korespondencji-w-kraju-Min-Cichocki-UPRASZAJU-PDO637-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Prokuratura-Rejonowa-W-wa-Mokotow

poniedziałek, 13 marca 2017
fundacja Natolin, której prezydentem jest Saryusz-Wolski dostanie kasę za wygłupienie się w roli rzekomego przeciwnika Tuska

Stefan Kosiewski
11 godz.

   zięć żydokomunistycznego generała Hermaszewskiego, członka WRON, zbrojnej grupy, która dokonała bezprawnego wprowadzenia stanu wojennego, brytyjski obywatel Richard Czarnecki zrobił kryminalny geszeft ze żydem Saryjuszem-Wolskim: fundacja Natolin, której prezydentem jest Saryusz-Wolski dostanie kasę do prywatnej kieszeni za wygłupienie się w roli rzekomego przeciwnika Tuska

https://gloria.tv/audio/ZUmipKRXMQxf4ptRo9CTbuYV7

Co PiS obiecało Saryusz-Wolskiemu? Chodzi o pieniądze i nie tylko!

Jacek Saryusz-Wolski, kandydat polskiego rządu na szefa Rady Europejskiej, w medialnych spekulacjach funkcjonował przez ostatni czas jako potencjalny… fakt.pl

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1330561283667054
Du hast Pins gesammelt auf „SZCZURY, Apps“

"- Znałem go dobrze i uważałem, że to bardzo rozsądny, mądry (…) człowiek. To, co zrobił, nie mieści się w głowie. Zastanawiam się, czy to możliwe? Muszą mieć wielkiego haka na niego. Inne logiczne rzeczy nie funkcjonują. On jest za mądry, żeby takie błędy popełniać. Tu musi być jakieś drugie dno – powiedział Wałęsa w rozmowie z dziennikarzami.
Zdaniem byłego prezydenta, działanie rządu, który wystawił Saryusz-Wolskiego, "powinno jeszcze bardziej zdopingować naród, aby jak najszybciej pozbył się tej władzy".

https://pl.pinterest.com/pin/452752568776181854/

    w trybie wyborczym na stanowisko szefa Rady Europejskiej Jacka Saryusza-Wolskiego, któremu chciałbym udowodnić, że nie ma prawa złodziej wypowiadać się na temat morale i charakteru  

 -  Rząd RP - stosunek do Projektu Pisma YES - POLAND - od 1998 r.http://www.dailymotion.com/video/xksewr_tupolew-kaczynskiego-w-terenie-zabudowanym-140_auto

Tupolew Kaczynskiego w terenie zabudowanym 140 - Dailymotion Wideo

- nażreć się wieprzową kiełbasą na Kasprowym, bo w Izraelu tego nie ma Polski Komitet Narodowy: Jacek Saryusz-Wolski powinien oddać państwu 900 tys. zł.  

  sowa @sowa 32 Min.vor 32 Minuten

  nażreć się wieprzową kiełbasą na Kasprowym, bo w Izraelu tego nie ma Ballada y modlitwa za Ojczyzne. http://sowa.blog.quicksnake.pl/_/Yes-Poland-Prawda-w-oczy-PDO459-FO-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZR-nie-ma-prawa-zlodziej-wypowiadac-sie-na-temat-morale-i-charakteru-ZECh-sowa-6-roku-temu

 1.  
  1 Std.vor 1 Stunde

  ...Przed 18 laty okradziony zostałem przez brata ministra ówczesnego rządu Rzeczypospolitej Polskiej a potem... fb.me/1nVMDx3k8

http://yes.blox.pl/resource/27.7.1998.jpg

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/03/nazrec-sie-wieprzowa-kiebasa-na.html

21:05, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 lutego 2017
Kaczyński chce we wtorek, 7.02.2017 zaklepać w Bristolu z Merkel przeniesienie Brukseli do Bratysławy

POSWIADOMOSC PDO445 FO von Stefan Kosiewski Studia Slavica et...

radio: https://gloria.tv/audio/deb3a6UoFBRB1F1SEgAbyfYyU Prolegomena do Odżydzania po Myśli Prof. dra Huberta Ginderta L.Dz. 445 Facynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów http://sowa.qui...
Interest: None Pages: 23 Reads: 10
Published 34 minutes ago

udostępnił link.
6 min   Jarosław Kaczyński po namówieniu brata do podpisania Traktatu Lizbońskiego, zmierza obecnie do podziału Europy na Unię Europejską-A i UE-B, a owija to pragnienie bawełną słów:

"zinstytucjonalizowanie V4, Grupy Wyszehradzkiej".

Kaczyński nie stawia sprawy jasno, nie pyta: co Naród Polski myśli na temat wyprowadzania Polski do Unii z V4 a potem dalej: z Ukrainą, Mołdawią i Kaliningradzką częścią Federacji Rosyjskiej, co leży w interesie Grupy Windsor, zarządzającej polską częścią kolonialnego Imperium Brytyjskiego żydomasonerii Londynu, ale na miejsce spotkania Kaczyńskiego z Merkel wybrano nie przypadkowo budynek z masońskimi kolumienkami nad wejściem do żłobu.

Merkel i Kaczyński to zgrane karty Starego Paradygmatu. Kaczński poza tym jest już chyba chory na wzrok, jak Gomułka w grudniu 1970, a tylko jeszcze Szczerski nie przekazał mu szczerze, co Trump rozumie pod pojęciem Zmiana Paradygmatu. https://gloria.tv/audio/7NXGwYw1VdBp2nn4EJx8eYetD

Lider PiS w Starym Smokowcu. Rozmawiał z Fico przed wizytą Merkel
Spotkanie z premierem Słowacji miało nieoficjalny charakter.
tvp.info

https://gloria.tv/audio/wenBcVvfFXeo4KREE21LkkyhF

Obecne 70 tys. urzędników unijnych w samej tylko Brukseli nie  przyniesie po podziale Unii Europejskiej kilkudziesięciu tysięcy nowych miejsc pracy na Słowacji, a tylko Ryszard Czarnecki będzie miał bliżej do domu z mównicy, jak każdy inny eurodeputowany i wschodnioeuropejski urzędnik będzie miał bliżej od biurka do domu, a Polacy będą mieli bliżej do zinstytucjonalizowanej trumny.
https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1523545884352776/

1 komentarz

Bernard Adamus

Bernard Adamus Kaczyński, to mąż stanu drugi po Piłsudskim ... Nie wiem z którego palca wyssał pan te sensacje o wyprowadzaniu Polski z Unii. Jedyne, co mnie zdziwiło, to zachowanie Orbana wobec Putina.

Zdjęcie użytkownika Bernard Adamus. 8 min

Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski @Bernard Adamus - Kaczyński to mąż stanu pierwszy przed Piłsudskim, a tylko urodzony później; szkoda, że B. Adamus po wczorajszym, bo kiedy to Putin z Orbanem się widział? A Brodziński nie wyssał wczoraj z palca zapowiedzi "instytucjonalizowania V4" w rozmowie z tvp.info https://pl.scribd.com/.../soros-i-trump-helga-zepp...


Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/210340799433258

Bernard Adamus

Bernard Adamus Stefan Kosiewski A ja nie znalem żadnych Kosiewskich. Tusk tez pewnie do Polski nie wróci... Bo i po co? 49 min


Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski Bernard Adamus - Szacunku zwracać nie trzeba ani Andrzejowi A., który w Czeladzi znał się lepiej na muzyce od Wikiery, który mieszkał w domu Hermana na Węgrodzie, a pisał do Panoramy notki o muzyce; Andrzej był chodzącym dyskiem twardym, encyklopedią i rzeczoznawcą na polu: Mick Jagger, The Rolling Stones. Wikiera natomiast był dziennikarzem starszym kilka lat od Andrzeja i pierwszy chyba w całym województwie katowickim chodził w bitelsówkach z klamrą z boku buta. Ani drugiemu A. nie trzeba nic zwracać, którego poznałem w stanie wojennym w Monachium.

Natomiast B.A. także nic nie muszę, a tylko dopisuję tu dla potrzeb kompozycji tekstu publikowanego równolegle w sieci, albowiem nie był jeszcze B.A. obecny na tym Bożym świecie, we wspominanych z nostalgią czasach, kiedy ja byłem już jednak po podwórkowej inicjacji, wtajemniczeniu w arkana przez dziadków zażywających tabaki na ławeczce, krótko mówiąc: wyjaśniono mi już, czego nie należy oczekiwać przenigdy po takim Kalksztajnie bezmyślnym, który samolotem poleciał niedawno na południe Europy zabierając znowu debilnie nic nie nauczony, jak na skończonego durnia przystało, Marszałka Sejmu i Senatu do jednej maszyny z wieloma innymi osobami na stanowiskach. Dlatego mam prawo sądzić o szaleńcu obłąkanym, że jest niereformowalnym grzybem napowierzchniowym żydomasonerii londyńskiej Grupy Windsor, która skolonializowała PRL pod zasłoną sztucznej mgły integracji europejskiej, chciałby także własnoręcznie dokończyć do 2025 r. dzieła "instytucjonalizacji Europy Wschodniej, jako tzw. Międzymorza, wymyślonego dla wyższego etapu kolonializacji Narodu Polskiego, po Myśli Hoover Institution on War, Revolution and Peace w Stanford. Na stypendium rządowym USA nie po to, żeby się jeno przelecieć do Ameryki, była nie mająca także o niczym zielonego pojęcia Beata Szydło.

Czytając zaś o spotkaniu Putina z Orbanem inf. z 2.02. br. B.A. przeoczył, iż mowa tam o tym, że to ktoś trzeci, ze zagranicy narzuca dziennikarzowi w Polsce to, co on ma myśleć o celu spotkania Orbana i Putina odbytego w czwartek. Zamieszczam poniżej ten fragment.

... - powiedział węgierski eurodeputowany Istvan Uhjelyi w rozmowie z RMF FM. "W takim scenariuszu szkody poniesie także Polska" - ocenił węgierski polityk, komentując wizytę, jaką na Węgrzech złoży dziś prezydent Rosji.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/.../news-dzis-spotkanie-orban-putin...

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski. Przed chwilą

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/02/kaczynski-chce-we-wtorek-7022017.html

01:58, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 stycznia 2016
szef niemieckiej dyplomacji Thomas de Maiziere powiedział dzisiaj na onecie

http://oswiata.weebly.com/blog/zum-pater-werenfried-jahresgedachtnis-in-koln-kirche-im-not

Stefan Kosiewski
289 obserwatorów|625 772 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  10:51
 
Szef ONZ "głęboko zaniepokojony" egzekucjami w Arabii Saudyjskiej
http://sowa.quicksnake.es/Viaje-a-Polonia/szef-niemieckiej-dyplomacji-Thomas-de-Maiziere-PDO255-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-powiedzial-dzisiaj-na-onecie

Sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun oświadczył, że jest "głęboko zaniepokojony" przeprowadzonymi w Arabii Saudyjskiej egzekucjami szyickiego duchownego Nimra al-Nimra oraz 46 innych osób; zaapelował o spokój i powściągliwość. Egzekucja sprowokowała protesty tłumów szyitów na wschodzie Arabii Saudyjskiej, a także atak na ambasadę tego kraju w Iranie i liczne demonstracje w Bahrajnie oraz Indiach.
- Szejk al-Nimr oraz inni straceni więźniowie zostali skazani w procesach, które wywołują poważne obawy o charakter czynów zarzucanych tym osobom oraz uczciwość postępowania sądowego - przekazał rzecznik Ban Ki Muna w wydanym oświadczeniu.
Podkreślił, że sekretarz generalny ONZ wielokrotnie poruszał sprawę szyickiego duchownego w rozmowach z saudyjskimi przywódcami oraz apelował do nich o złagodzenie wszystkich wydanych w tym kraju wyroków śmierci...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-onz-gleboko-zaniepokojony-egzekucjami-w-arabii-saudyjskiej/llrqls
Ban Ki Moon bat König Salman um Begenadigung von Scheich al-Nimr
german.irib.ir
https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/6xHtdUQZyZa
Stefan Kosiewski
13 godz. · Onet 

sitwa żydoska ze strachu przed terrorystami zamieniła na onecie nazwisko szefa niemieckiej dyplomacji, Steimeiera http://www.auswaertiges-amt.de/…/Le…/BM-Lebenslauf_node.html na berlińskiego Macierewicza, który używa takiego samego nazwiska, jak Antek MIZERA na Węgrodzie w Czeladzi, ale wymawianego nosowo, bez akcentu francuskiego http://sowa.quicksnake.org/judaica

Szef MSZ Niemiec: konieczna bliska współpraca ze służbami innych krajów
Po ogłoszeniu w noc sylwestrową alarmu antyterrorystycznego w Monachium szef niemieckiej dyplomacji Thomas de Maiziere powiedział dzisiaj, że konieczne… wiadomosci.onet.pl https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/980624125327440


Stefan KosiewskiWyświetla tłumaczenie dla ...Bei seinem theologischen Diskurs betonte der geehrte Ayatollah Khamenei

Name Start Schluss
Morgenprogramm 07:23 UTC 08:23 UTChttp://german.irib.ir/nachrichten/revolutionsoberhaupt/item/295591-ansprache-des-geehrten-staatsoberhauptes-zur-hinrichtung-von-scheich-nimr

 W dyskursie teologicznym wielce szanowny ajatollah Chamenei podkreślił konieczność wskazania odpowiedzialności na szczeblu międzynarodowym za te i podobne przestępstwa Arabii Saudyjskiej w Jemenie i Bahrajnie.
...To był błąd polityczny rodziny rządzącej Arabii Saudyjskiej, szejk Nimr zabić. Bóg jest sprawiedliwy i rozlew krwi nie pozwól bezkarnie liderów i zwolenników tego faktu Saudyjczyków.
Ajatollah Chamenei skrytykował zwolenników wolności, demokracji, praw człowieka wspierać reżim saudyjski,
została wykonana tylko z powodu krytyki i protestów religijnych szejka. Islamska Wspólnota i cały świat muszą czuć odpowiedzialność wobec tej sprawy.
Tortury i Prześladowanie ludzi w Bahrajnie przez Saudyjczyków, niszczenie meczetów i domów i 10 miesięcy niekończących się naloty na Jemen to kolejne przykłady wykroczeń Arabii Saudyjskiej: ci, którzy są naprawdę zainteresowani losem ludzi, praw człowieka i sprawiedliwości , to SPRAWY musi zaakceptować i nie pozostają obojętni ....

Arabia Kaczynska szef niemieckiej dyplomacji Thomas de Maiziere PDO255 FO von Stefan Kosiewski ZR jasnowidz... by Stefan Kosiewski


http://sowa.quicksnake.es/Viaje-a-Polonia/szef-niemieckiej-dyplomacji-Thomas-de-Maiziere-PDO255-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-powiedzial-dzisiaj-na-onecie

09:02, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 czerwca 2013
Kaczor nie wie, na co ma, a wymądrza się na tematy seksualne
Stefan Kosiewski - Mamy do czynienia z jakąś niezwykle gwałtowną i intensywnie podjętą próbą wprowadzenia Polski w stan, który nie ma nic wspólnego ani z naszą kulturą, ani z naszym historycznym doświadczeniem. Jest to próba wniesienia do Polski czegoś, co można tak naprawdę określić jako akt agresji kulturowej - powiedział KAI Jarosław Kaczyński, odnosząc się do kwestii wychowania seksualnego w szkole.

~gnida dworska : Takie bananlne komentarze może wypowiedzieć każdy z nas. Podobnie Kaczyński może być pytany (taka fikcja medialna) o jakość papieru toaletowego, lub moralnośc noszenia rajstop przez mężczyzn.
Tu nie chodzi o to co myśli, ale o pokazanie w mediach. http://wiadomosci.onet.pl/forum/j-kaczynski-wychowanie-seksualne-dzieci-w-szkole-t,1,926324,109770568,czytaj.html


Worek zdrowia i radości
https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/567790809928293/

21:59, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 lutego 2013
Spojrzenie na wniosek oczami ewaluatora to świetna okazja 14 marca 2013 w Warszawie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Ewaluacji (Ocena wniosków projektowych w zakresie tematyki ICT  w Programie CIP-ICT PSP i FP7), które odbędą się 14 marca 2013 w Warszawie.

Spojrzenie na wniosek oczami ewaluatora to świetna okazja do poznania tajników  przygotowania dobrego wniosku projektowego.  Jak wygląda proces oceny projektów  składanych w konkursach 7 Programu Ramowego i Programu CIP-ICT PSP,  na jakie cechy oceniający zwracają uwagę.
Warsztaty mogą być pomocne zarówno przyszłym beneficjentom Programów FP7 i CIP  jak i osobom zainteresowanym rolą eksperta oceniającego wniosek w KE.

Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny na naszej stronie:
http://www.kpk.gov.pl/aktualnosci/imprezy/i.html?id=4915

Z racji formuły spotkania liczba miejsc  jest ograniczona.

Warsztaty odbędą się w siedzibie KPK przy ul. Krzywickiego 34 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy,

Pozdrawiam,
Aleksandra Ihnatowicz

00:59, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 listopada 2012
Jak zrobic kase na bankructwie? Fw: Skrzydła Biznesu – Warszawa, 4 grudnia 2012 br.
 1. SOWA udostępnił(a) link.
 2. 48 sekund(y) temu
  Szanowni Panstwo,
  Komunizm w Polsce zbankrutowal po Magdalence, a jednak ani jeden komunista nie placze, ze na tym osobiscie stracil finansowo; czy ktos uczy Polakow po 1989 r., jak bankrutowac, zeby na tym zarobic, czy tez komuna przekazuj...Zobacz więcej
 3.  
  Kilkaset milionów dolarów wyprowadziły za granicę osoby zamieszane w skandal, który doprowadził do upadku największego prywatnego banku Afganistanu,...

Szanowni Panstwo,
 
Komunizm w Polsce zbankrutowal po Magdalence, a jednak ani jeden komunista nie placze, ze na tym osobiscie stracil finansowo; czy ktos uczy Polakow po 1989 r., jak bankrutowac, zeby na tym zarobic, czy tez komuna przekazuje wzorem pitagorejczykow tylko swoim ludziom wiedze o tym, jak zrobic kase na bankructwie?
 
Z szacunkiem
Stefan Kosiewski
 
----- Original Message -----
From: sowa
Sent: Thursday, November 29, 2012 4:29 AM
Subject: jak zrobic kase na bankructwie? Fw: Skrzydła Biznesu – Warszawa, 4 grudnia 2012 br.


Logo PARP
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości objęła patronat nad trzecią
edycją Skrzydeł Biznesu, organizowaną przez Dziennik Gazeta Prawna.

Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP oraz cykl
merytorycznych spotkań, podczas których zaproszenie eksperci pomogą w
znalezieniu odpowiedzi na pytanie: „Jak zarządzać firmą w trudnych
czasach gospodarczych?”.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 grudnia br. na Giełdzie Papierów
Wartościowych w Warszawie, przy ul. Książęcej 4. 

Tematyka spotkania:

- Jak zdobyć dofinansowanie z Unii Europejskiej?
- Jak zdobyć kapitał na rozwój firmy?
- Pożyczki i kredyty - finansowe wsparcie MSP
- Jak odzyskać należności?
- Jak poznać nierzetelnego kontrahenta?
- Jak zaoszczędzić na energii elektrycznej?
- Jak wyposażyć firmę w sprzęt IT i nie zbankrutować?
- Nowe oprogramowanie - koszt czy inwestycja?
- Jak i dlaczego warto wejść na giełdę?


Zgłoszenia do udziału w konferencji i rankingu:

www.gazetaprawna.pl/konferencje/skrzydla_biznesu

Uwaga: udział w rankingu i konferencji Skrzydła Biznesu jest całkowicie
bezpłatny.

Kontakt organizacyjny:

Bartłomiej Stępień, tel.: 22 530 44 86, e-mail:
bartlomiej.stepien@infor.pl
Sylwia Szarfenberg, tel.: 22 530 42 56, e-mail: sylwia.szarfenberg@infor.pl

06:18, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 września 2012
Herosi w warunkach protekcjonistycznej gospodarki Amber, aniołów biznesu w Polsce kryptosyjonistów
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do obejrzenia zapisu transmisji on-line ze spotkania informacyjnego skierowanego do
projektodawców zainteresowanych konkursem „HeRosi organizacji” w ramach poddziałania 2.1.1 PO KL.
 • Thumbnail1:39:06
 •  Spotkanie informacyjne - "HeRosi organizacji" parpgovpl 7 Aufrufe vor 2 Stunden Spotkanie informacyjne skierowane do projektodawców zainteresowanych konkursem „HeRosi organizacji" w ramach poddziałania 2.1.1 PO KL z dnia 3 września 2012 r. W PROGRAMIE...

  Zapis transmisji dostępny jest na kanale parpgovpl w serwisie YouTube
  http://www.youtube.com/parpgovpl
Campus Party Europe in Berlin http://sowa.blogg.de/?p=16  on Twitpic

AMBER - Sieć Aniołów Biznesu w Polsce Północno-Zachodniej

AmberCelem projektu jest zwiększenie liczby inwestycji osób prywatnych
(Aniołów Biznesu) w innowacyjne polskie przedsięwzięcia. więcej >


środa, 07 grudnia 2011
Janusz MIKOŁAJ pozdrawia :)

Worek zdrowia i radości, sakwę szczęścia niech pamięta,
odrobinę śniegu sypnie i też chłodem trochę zmrozi...

Janusz MIKOŁAJ pozdrawia :)
--
Janusz Piechociński
Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury
Członek Sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii
www.piechocinski.pl, janusz@piechocinski.pl, www.piechocinski.blog.onet.pl

----- Original Message -----
From: "Janusz Piechociński" <janusz@piechocinski.pl>
To: "Jędrzejczak" <tomaszjedrzejczak@interia.pl>
Sent: Tuesday, December 06, 2011 8:24 PM
Subject: Mikołajkowe pozdrowienia

http://sowa.quicksnake.org/Auto-Bahn-Porty-EU-Fhrerschein/Stan-David-Ligo-Glossa-do-Kryzys-w-Europie-kolejne-przyblienie-Janusza-Piechociskiego
00:41, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 kwietnia 2011
Napisać biznesplan, który zainteresuje Anioła Biznesu 12 kwietnia 2011 r.
Napsal sowa (») dnes v 02:22 v kategorii Dárek Andělský,

Sdílet
andel/engel.jpg

Juden, Engel, Hohepriester: Szene aus dem Oberammergauer Passionsspiel © dpa. Sieć Aniołów Biznesu Amber zaprasza do udziału w szkoleniu "Kapitał od Anioła. Dlaczego? Kiedy? Jak?".  Spotkaj się z prywatnym inwestorem i poznaj jego sposób analizy i wyboru projektów inwestycyjnych. Dowiedz się jak napisać biznesplan, który zainteresuje Anioła Biznesu oraz spójrz na swój projekt z perspektywy inwestora.  Termin: 12 kwietnia 2011 r., godz. 10.00-15.00; Miejsce: Pomorski Park Naukowo Technologiczny. Więcej informacji tu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

AMBER - Sieć Aniołów Biznesu w Polsce Północno-Zachodniej

AmberCelem projektu jest zwiększenie liczby inwestycji osób prywatnych
(Aniołów Biznesu) w innowacyjne polskie przedsięwzięcia. więcej >

 

 

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres e-mail: n.kosieradzka@pfp.com.pl  

Działalność Sieci Aniołów Biznesu Amber jest finansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Program Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP.   Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 81/83,
00-834 Warszawa,
tel.: (22) 432 80 80
fax: (22) 432 86 20, 432 84 04
 

sowa

european magazine - magazyn europejski - europäisches magazin

Saturday, Mar 31, 2007

Jacek i Anetka: Na dobre Noc

(266 downloads)

Download this episode (92 min)  
Czy działacz partyjny przetrzymywany przez prokuraturę za firankami jest więźniem sumienia, czy zwykłym więźniem partyjnym IV Rzeczypospolitej?


- Jacek, jesteś tak podstępny
- Ale nigdy wobec ciebie

- Ja bym się nie odważyła pojechać do ciebie
- Anetka, to była historia, za chwilę będzie przyszłość przed nami

- A może przydała by się zmiana miejsca zamieszkania?
- Jacek, nazywaj rzeczy po imieniu

- Ja ci nie pomogłem, mam czyste sumienie, bo ci nie obiecywałem
- (pies: hau, hau, hau)

Ojciec Chrzestny: Ty jesteś Weronika? Przyjechałem pomóc
Matka Chrześniaczki: Czy nie można było wcześniej?

Pies mataczy herbatę łyżeczką, robi się słodko od tego w mieszkaniu, wchodzi Anioł

Kliknij, posłuchaj tego teatru

http://sowa.quicksnake.cz/Darek-Andelsky/Napisa-biznesplan-ktory-zainteresuje-Anioa-Biznesu-12-kwietnia-2011-r

Tagi: seksafera
02:34, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 marca 2011
30 marca 2011 Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24: badania, staże, praktyki w Instytutach KE
bezpłatne


Szanowni Państwo,
RPK CTT PK zaprasza serdecznie na szkolenie dotyczące
możliwości korzystania z najlepszych  infrastruktur badawczych w Europie, we wszystkich dziedzinach nauki i techniki.
Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości przeprowadzenia badań , podjęcia staży odbycia praktyki w Instytutach Komisji Europejskiej (Wspólnotowe Centrum Badawcze).
Zostanie także zaprezentowana możliwość wykonywania nieodpłatnie obliczeń dużej skali z wykorzystaniem zasobów komputerowych i usług gridowych w ramach projektu realizowanego przez ACK Cyfronet AGH .
Do udziału w dniu informacyjnym zapraszamy naukowców, doktorantów i studentów zainteresowanych pracą naukową.

Dzień informacyjny jest bezpłatny (finansowany przez MNISW).

Data: 30 marca 2011, godz. 10.00 -12.30
Miejsce: Politechnika Krakowska, ul.  Warszawska 24, sala konferencyjna
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Osoba do kontaktu: Anna Armuła, aarmula@transfer.edu.pl, tel. 12 6282660
18:53, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 grudnia 2010
Neue Akzente zur Zusammenarbeit mit der Bergbautraditionsstube im oberschlesischen Knurow
Geschrieben von sowa (») heute um 14:32 in der Kategorie Oberschlesisches Landesmuseum,

Sdílet 
oberschlesisches-landesmuseum/knurow.jpg

Sehr geehrtes Redaktionsteam, sehr geehrte Damen und Herren (...) Eine schöne Adventszeit, verbunden mit herzlichen Grüßen aus dem Oberschlesischen Landesmuseum, wünscht Ihnen Susanne Peters-Schildgen

Neue Akzente zur Zusammenarbeit mit der Bergbautraditionsstube im oberschlesischen Knurow

Heimatsammlungen tragen seit 1945 zur Bewahrung und Sammlung von schlesischem Kulturgut bei. Insofern kommt ihnen eine besondere Bedeutung für die regionale Identität zu. Das gilt in Deutschland und auch zunehmend in Polen. Lokale Besonderheiten prägen die Menschen verschiedener Generationen. Der jeweils unterschiedliche Kenntnisstand schlägt sich ebenso in der historisch-politischen Bildungsarbeit nieder. Mit diesen Aspekten befasst sich die Zusammenarbeit des Oberschlesischen Landesmuseums mit einer besonderen Heimatsammlung in der oberschlesischen Region. Die sehr rege tätige Bergbautraditionsstube in Knurow (Knurów) bei Gleiwitz (Gliwice) besuchten wieder einmal Mitarbeiter des Oberschlesischen Landesmuseums in Ratingen (OSLM). Nach der herbstlichen Besichtigung des Steinkohlebergwerks „KWK Knurów-Szczygłowice“, das zur staatlichen Steinkohlekompanie „Kompania Węglowa S.A.“ gehört, wurde diesmal die Traditionsstube zum Treffpunkt. Dort sind zahlreiche originale Dokumente, Materialien, Karten, Auszeichnungen, Maschinenteile und weitere Andenken an die Geschichte des umliegenden Kohlereviers zusammengetragen worden.

Mit aufgebaut und zu einer sehenswerten musealen Einrichtung ausgebaut wurde diese Traditionsstube von engagierten Oberschlesiern, die seit Jahren beruflich mit dem Bergwerk und mit Knurow verbunden sind. Zu ihnen gehört der Oberkustos Bogusław Szyguła, der durch seine Mitgestaltung von Fernsehsendungen über den Bergbau und die oberschlesische Bergbautradition im lokalen Fernsehen TV Silesia über Oberschlesien hinaus bekannt ist.

Das OSLM und die Bergbautraditionsstube beabsichtigen auch weiterhin vertrauensvoll zusammen zu arbeiten. So soll das gemeinsame Kulturerbe des oberschlesischen Industriereviers noch stärker zur Geltung kommen. Neue Vorhaben ergeben sich aus einem Arbeitsprogramm. Dieses fixierten Museumsdirektor Dr. Stephan Kaiser und Oberkustos Bogusław Szyguła im Beisein von Vertretern des Steinkohlebergwerks „KWK Knurów-Szczygłowice“ und weiterer befreundeter lokaler Traditionsstuben. Die feierliche Zeremonie fand im Direktionsgebäude der KWK Knurów statt. Dr. Stephan Kaiser hob dabei die zahlreichen gemeinsamen Interessen beider Einrichtungen hervor, die sich in vertrauensvoller Zusammenarbeit verwirklichen ließen. Dazu gehöre die große Ausstellung des OSLM über die Geschichte des Bergbaus in Schlesien 2012. Beide Einrichtungen verbunden hat auch ein äußerst wertvolles Exponat, das für die Sonderausstellung des OSLM über die Klosteraufhebungen in Schlesien 2010 ausgeliehen wurde: die mittelalterliche Statue der heiligen Anna Selbdritt aus Knurów, die sich heute in den Beständen des Erzbischöflichen Diözesanmuseums in Kattowitz befindet.

Information und Kontakt:
Oberschlesisches Landesmuseum
Dr. Susanne Peters-Schildgen
Bahnhofstr. 62, 40883 Ratingen

Tel: 0 21 02 / 96 50, Fax: 965 400, e-Mail: info@oslm.de / Internet: www.oslm.de
Öffnungszeiten: di – so, 11 – 17 Uhr, mo geschlossen

Dr. Susanne Peters-Schildgen
Oberschlesisches Landesmuseum
Bahnhofstr. 62
40883 Ratingen

http://sowa.quicksnake.de/Oberschlesisches-Landesmuseum/Zusammenarbeit-mit-der-Bergbautraditionsstube-im-oberschlesischen-Knurow

środa, 10 listopada 2010
sowa: Częstochowa bez Jasnej Góry!
00:36
Częstochowa bez Jasnej Góry! sowa

W Centrum Informacji Turystycznej w Częstochowie nie ma znaku Jasnej Góry - Polska w 2008 r.
astat1
3 godz. temu
Urząd zaorać, a na jego … Liczba oglądających: 607·

sowa — 2010-11-09 15:22:38:

Drogi Mariuszu,
relacja dziennikarska z 2008 r. mówi o tym, że w Centrum Informacji Turystycznej w Częstochowie nie można nabyć żadnej pamiątki ze znakiem Jasnej Góry.
TAKA BYŁA ODPOWIEDZ EKSPEDIENTKI i dlatego byla konieczność zarejestrowania dokonanego przed ponad dwu laty spostrzeżenia.
Czy wyobrażasz sobie Centrum Informacji Turystycznej w Paryżu bez pamiątek ze znakiem wieży Eiffla? Czy w Atenach nie można kupić w takim centrum breloczka z Akropolem? A czym dostał w Mediolanie w gębę rozpustnik i premier Berlusconi? W Częstochowskim Centrum Informacji Turystycznej nie ma natomiast żadnej mieszczącej się w dłoni pamiątki ze znakiem klasztoru, do którego ściągają różni ludzie z całego świata, nie można kupić ani breloczka, ani metalowej miniaturki klasztoru. A premierów i rozpustników mamy w Polsce na poziomie europejskim.

Piszesz, że byłeś w tym sklepie, lecz nie piszesz: kiedy? Czy po obejrzeniu tego filmu? Czy pytałeś o jakiś breloczek dla dziecka ze znakiem Jasnej Góry?
Ikony …
  
Szczegóły »

  sowa
Drogi Mariuszu, relacja dziennikarska z 2008 r. mówi o tym, że w …
niedziela, 27 czerwca 2010
Polska na kopyto ubowców z Magdalenki, czy agentów z WSI?
Plakaty kandydatów na prezydenta ze zmienionymi hasłami

Fot. Engel

Wiele (1,5 mln) małych i średnich gospodarstw chłopskich i rodzinnych nadal funkcjonuje, choć są one zagrożone. Ich właściciele zachowali bezcenną mądrość o uprawie roli i zdolność do utrzymania ziemi w najlepszym stanie dla następnych pokoleń. Z reguły ta ziemia nie jest zanieczyszczona pestycydami i zachowuje dość wysoki poziom żyzności.
Dzięki temu polską wieś ubogaca urozmaicona gama roślin, zwierząt i ptactwa, nieporównana w skali europejskiej. To ciągle niedoceniane bogactwo stanowi fundament, na którym Polacy muszą się oprzeć bowiem od niego zależy narodowe bezpieczeństwo żywnościowe.

LINA RATUNKOWA:
http://www.stopcodex.pl/wp-content/uploads/2009/09/lina_ratunkowa.pdf


Sowa Magazyn Europejski
Sowa Magazyn Europejski

po 30 latach przyszła pora na to, żeby przypomnieć, gdzie wówczas było ZOMO i manipulacja studentami pożarnictwa, a gdzie podziewali się ci, co wtedy dużo deklarowali, a nic nie zrobili, by Polska nie zginęła, póki my żyjemy; najwyższa pora, bo dwóch z tych nieaktywnych bohaterów opozycji kandyduje dziś na najwyższy u...rząd w państwie, którego podwaliny dał w Magdalence generał SB Kiszczak i wódka wypita na zgodę ze złoczyńcami, których świat obwinia do dzisiaj nie tylko o jednego księdza Popiełuszkę.
Zobacz więcej
sowa.quicksnake.org
Kaczyński był tam, gdzie było ZOMO. Akt 2, scena 8. Monolog Uwego | magazyn europejski
Wczoraj o 16:39 ·
środa, 14 kwietnia 2010
23 kwietnia Poznan, Warszawa - Innowacyjna Gospodarka, spotkania informacyjne


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję
poświęconą wspieraniu powiązań kooperacyjnych o znaczeniu
ponadregionalnym, działanie 5.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna
Gospodarka. Konferencja odbędzie się 23 kwietnia 2010 r., Poznań, Sala
Omega, ul. Dąbrowskiego 79A w Biurowcu OMEGA.
(http://poig.parp.gov.pl/index/more/15070)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie
informacyjne poświęcone wspieraniu instytucji otoczenia biznesu
świadczących usługi proinnowacyjne i ich sieci o znaczeniu
ponadregionalnym oraz popularyzacji wiedzy w zakresie ochrony własności
intelektualnej przez instytucje otoczenia biznesu w ramach Programu
Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Konferencja odbędzie się 23 kwietnia
2010 r., Warszawa, Centrum Konferencyjne Millenium Plaza (Al.
Jerozolimskie 123a, IIIp. Sala 301).
(http://poig.parp.gov.pl/index/more/15088)


Tagi: PARP
13:28, lech.walesa1 , in Polen
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Archiwum
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści- komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion