EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
sobota, 14 kwietnia 2018
Pawłowicz, koleżanka Kaczyńskich z czasów okrągłego stołu, Trump odpalił rakiety na Syrię
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176
Rena Rena
Rena Rena https://www.facebook.com/handsoffsyria/videos/1699472476832820/
#Douma Hospital Workers Testimony: 'There were no chemical attack victims'
#Syria #Ghouta | #Douma Hospital Workers Testimonies: 'There were no chemical attack victims' (English subs)
Here are the testimonies of two men who worked in the only hospital operating in Douma. They both confirm that there were no chemical attack victims but that a panic was caused by a man with camera who came in and said it was a chemical attack.

One of the men, Halil Ajij said he was a med... Zobacz więcej
#Syria #ghucie | #Douma pracownicy szpitala świadectwa: "nie było żadnych chemicznych ofiar ataku" (angielskie łodzie podwodne)
Oto zeznania dwóch mężczyzn, którzy pracowali w jedynym szpitalu działającym w douma. Oboje potwierdzają, że nie było ofiar chemicznych, ale panika została spowodowana przez człowieka z kamerą, który wszedł i powiedział, że to atak chemiczny.

Jeden z ludzi, halil ajij powiedział, że był studentem medycyny pracy w szpitalu douma i tak opisał pochodzenie materiału:
" kwietnia bomba uderzyła w budynek. Górne piętra zostały uszkodzone, a ogień rozbił się na niższych piętrach. Ofiary tego zamachu zostały nam wniesione. Ludzie z górnych pięter mieli zatrucie dymem. My ich, na podstawie ich uduszenia."
Ajij dodał, że nieznany mu człowiek przyszedł i powiedział, że doszło do ataku chemicznego i wybuchła panika. " krewni ofiar zaczęli się wzajemnie oblali wodą. Inni ludzie, którzy nie byli na szkoleniu medycznym, zaczęli podawać dzieciom leki przeciw astmy. Nie widzieliśmy żadnego pacjenta z objawami zatrucia bronią chemiczną," powiedział.

(DZIĘKUJĘ RT i walid @ Walid970721 na twitterze)
·
Oceń to tłumaczenie

Stefan Kosiewski

25 min · Stany Zjednoczone razem z Francją i Wielką Brytanią rozpoczęły "precyzyjne ataki" na cele w Syrii. W Damaszku słychać eksplozje. http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Reporterzy agencji Reuters i AFP zgłaszają co najmniej sześć eksplozji w stolicy Syrii w Damaszku. Dym unosi się we wschodniej części miasta. Według syryjskich obserwatorów w Damaszku trafiły dwa ośrodki badań naukowych, jeden w Homs i kilka baz wojskowych. Syryjska telewizja państwowa informuje, że armia syryjska przechwyciła 13 pocisków.

Amerykańska armia przygotowała już kilka faz ataku, w tym jedna w piątek wieczorem, zgodnie z raportem Wall Street Journal. Minister obrony James Mattis powiedział, że odwołał ten atak, ponieważ był w sprzeczności z Trumpem w sprawie zasięgu ataku.

Według raportu, Trump jest niezadowolony z dość ostrożnych opcji przedstawionych do tej pory i dokłada silnego nacisku nie tylko do pokonania syryjskiego rządu w ramach strajku wojskowego, ale także do "zapłaty" przez Rosję i Iran.

Rosja mówi o zainscenizowanej prowokacji
http://www.faz.net/…/vergeltung-fuer-giftgaseinsatz-westmae…

Rosja zakwalifikowała zajście jako prowokację wielkich mocarstw. "Mamy dowody na to, że Wielka Brytania uczestniczyła w organizacji prowokacji we Wschodniej Ghouta, powiedział Igor Konaschenkow, rzecznik rosyjskiego Ministestwa Obrony

Nie pierwszy raz USA i prezydent Trump bezpośrednio zaatakowały rząd Assada. Rok temu amerykańskie wojsko ostrzelało syryjską bazę lotniczą Shairat w odpowiedzi na atak na zatrucie gazem, w którym były dziesiątki ofiar śmiertelnych w mieście Chan Sheikhun, eksperci ONZ obwiniali za zatrucie rząd Assada. Interwencja Stanów Zjednoczonych była w dużej mierze znacząca.

Ansprache von Donald Trump: US-Angriffe auf Syrien haben begonnen - SPIEGEL ONLINE - Politik
  US-Präsident Donald Trump hat angekündigt, dass die USA gemeinsam mit Großbritannien und Frankreich einzelne Ziele in Syrien angreifen. Aus…spiegel.de
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393194614481208

Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
58 min ·
żydoubecki okrągły stół
Zdjęcie użytkownika Grazyna Staniszewska.
Grazyna Staniszewska
11 kwietnia o 11:28 · Warszawa, Polska ·
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393188267815176

Stefan Kosiewski
Przed chwilą ·
Sputnik Polska
·
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie.

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej w Moskwie
© Sputnik . Natalia Seliverstova
MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii
Bezpośredni uczestnicy nagrywania wideo o rzekomych „konsekwencjach ataku chemicznego" w syryjskiej Dumie opowiedzieli, że nagranie jest zainscenizowane, powiedział na briefingu Ministerstwa Obrony rzecznik resorty wojskowego, generał-major Igor Konaszenkow.

Udało się odnaleźć bezpośrednich uczestników kręcenia tego filmu i porozmawiać z nimi. Dzisiaj prezentujemy wywiad z tymi ludźmi. Mieszkańcy Dumy szczegółowo opowiedzieli, w jaki sposób przeprowadzane były inscenizowane nagrania, w jakich epizodach sami brali udział i co robili — powiedział.

Rosyjskie wojsko mogło się upewnić, że są to te same osoby, co na wideo. Według Konaszenkowa wśród nich było dwóch lekarzy pracujących w miejscowym szpitalu w pogotowiu. Lekarze mówili, że „wszystkie ofiary, które zabrano do szpitala, nie miały śladów zatrucia środkami chemicznymi”.

Podczas udzielania im pierwszej pomocy do szpitala wbiegli nieznani ludzie. Niektórzy z nich byli z kamerami. Ci ludzie zaczęli krzyczeć, wywołali panikę i oblewali wszystkich wodą ze szlanga, krzycząc, że wszyscy są skażeni substancjami chemicznymi. Pacjenci i ich krewni w panice zaczęli oblewać się nawzajem — powiedział rzecznik Ministerstwa Obrony.

Po tym, jak wszystko zostało nakręcone na wideo, nieznani ludzie szybko zniknęli, dodał rzecznik Ministerstwa Obrony.

Szef Sztabu Generalnego
Prorocze słowa o inscenizowanym ataku chemicznym w Syrii
Ponadto wojskowy stwierdził, że w organizacji prowokacji wzięła udział Wielka Brytania. „Jesteśmy przekonani, że od 3 do 6 kwietnia na przedstawicieli tak zwanych „białych hełmów” wywierano silny nacisk właśnie z Londynu w celu szybkiego zrealizowania przygotowanej wcześniej prowokacji” — powiedział.

W dyspozycji resortu są również inne dowody, „które wskazują na bezpośrednie zaangażowanie Wielkiej Brytanii w organizację tej prowokacji”, dodał Konaszenkow.
http://eu.blox.pl/…/Pawlowicz-kolezanka-Kaczynskich-z-czaso…

MO Rosji ujawnia kulisy prowokacji w syryjskiej Dumie (wideo)
Ministerstwo Obrony Rosji ujawnia jak nakręcono film o rzekomym „ataku chemicznym” w syryjskiej Dumie. pl.sputniknews.com
https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393206894479980

poniedziałek, 19 czerwca 2017
CZE23 Wydział Zarządzania UŁ: metody, koncepcje i założenia, które napędzają przyszłość na dzisiejszym rynku

Agnieszka Tarapata

24 min ·
CZE23
Zainteresowany
Ogólnopolska Konferencja Naukowa Idwozim
piąt. 10:00 · Wydział Zarządzania UŁ · Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
David i 7 znajomych lubią to miejsce

Szczegółowe informacje

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjne Działania w Obszarze Zarządzania i Marketingu

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom związanym z innowacyjnością, która w dzisiejszych czasach jest pożądanym zjawiskiem. Przedsiębiorcy szukają kreatywnych, pomysłowych pracowników, a nowe, wcześniej nieznane biznesy cieszą się dużym powodzeniem. Powszechnie znane schematy kreatywne i rozwiązania już nie wystarczają aby skłonić konsumenta do skorzystania z usługi lub zakupu produktu, dlatego ówczesne kampanie sięgają po hybrydalne kompilacje technologii i marketingu. Konferencja ma za zadanie przedstawienie i przybliżenie metod, koncepcji oraz założeń, które napędzają przyszłość oraz dzisiejszy rynek. Chcielibyśmy aby poruszone tematy były inspiracją oraz zalążkiem do formułowania wielu idei, które przyczynią się do powstania kolejnych rozwiązań mających wpływ na obraz i tor rozwoju obszaru marketingu i zarządzania.

Zgłoszenie udziału do 14.06.2017 r.

Link do rejestracji:
https://goo.gl/forms/DYGdXlQUjMgGIoDo2


https://www.facebook.com/me.sowa

poniedziałek, 06 lutego 2017
będzie reklamował drugą część ukrytych terapii i że w Katowickim Spodku będzie impreza Wiosna życia i strzelą mu w łeb

Du hast Pins gesammelt auf „Sitwa żydowska w Polsce“

Jerzy Zięba 5.02.2017 Po groźbach karalnych w stosunku do jego osoby oświadcza publicznie, że chce żyć, chociaż mało zarabia, a jest bardzo mocno obserwowany na fejsbuku, nie był leczony psychiatrycznie, więc po konsultacjach ze swoją Kancelarią Prawną informuje Prokuraturę w Rzeszowie o tym, że będzie reklamował drugą część ukrytych terapii i że w Katowickim Spodku będzie impreza Wiosna życia i strzelą mu w łeb, chociaż ma ochronę, bo go nienawidzą, a on już ich pokonał


nie zapomnimy w modlitwie

http://eu.blox.pl/2017/02/Kaczynski-chce-we-wtorek-7022017-zaklepac-w.html


  Europa dwóch prędkości EU - zwei Geschwindigkeiten.

Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
 Jerzy Zięba O groźbach karalnych     Video von Jerzy Zięba auf Youtube
nie zapomnimy w modlitwie
o tym, że sitwa żydoska w Polsce obżydliwie reklamuje pisane przez siebie książki oraz imprezy masowe działając na poświadomość czytelniczą w tzw. Polsce likwidowaniem całego bloga, który poinformował Prokuraturę w RzeszowieDu hast Pins gesammelt auf „Sitwa żydowska w Polsce“ 
 

Jerzy Zięba 5.02.2017 Po groźbach karalnych w stosunku do jego osoby oświadcza publicznie, że chce żyć, chociaż mało zarabia, a jest bardzo mocno obserwowany na fejsbuku, nie był leczony psychiatrycznie, więc po konsultacjach ze swoją Kancelarią Prawną informuje Prokuraturę w Rzeszowie o tym, że będzie reklamował drugą część ukrytych terapii i że w Katowickim Spodku będzie impreza Wiosna życia i strzelą mu w łeb, chociaż ma ochronę, bo go nienawidzą, a on już ich pokonał https://de.pinterest.com/pin/452752568775769843/
 
Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów

13 godz. ·
Jarosław Kaczyński po namówieniu brata do podpisania Traktatu Lizbońskiego, zmierza obecnie do podziału Europy na Unię Europejską-A i UE-B, a owija to pragnienie bawełną słów:
"zinstytucjonalizowanie V4, Grupy Wyszehradzkiej".

Kaczyński nie stawia sprawy jasno, nie pyta: co Naród Polski myśli na temat wyprowadzania Polski do Unii z V4 a potem dalej: z Ukrainą, Mołdawią i Kaliningradzką częścią Federacji Rosyjskiej, co leży w interesie Grupy Windsor, zarządzającej polską częścią kolonialnego Imperium Brytyjskiego żydomasonerii Londynu, ale na miejsce spotkania Kaczyńskiego z Merkel wybrano nie przypadkowo budynek z masońskimi kolumienkami nad wejściem do żłobu.

Merkel i Kaczyński to zgrane karty Starego Paradygmatu. Kaczński poza tym jest już chyba chory na wzrok, jak Gomułka w grudniu 1970, a tylko jeszcze Szczerski nie przekazał mu szczerze, co Trump rozumie pod pojęciem Zmiana Paradygmatu. https://gloria.tv/audio/7NXGwYw1VdBp2nn4EJx8eYetD

Lider PiS w Starym Smokowcu. Rozmawiał z Fico przed wizytą Merkel
Spotkanie z premierem Słowacji miało nieoficjalny charakter.
tvp.info

https://gloria.tv/audio/wenBcVvfFXeo4KREE21LkkyhF

Obecne 70 tys. urzędników unijnych w samej tylko Brukseli nie przyniesie po podziale Unii Europejskiej kilkudziesięciu tysięcy nowych miejsc pracy na Słowacji, a tylko Ryszard Czarnecki będzie miał bliżej do domu z mównicy, jak każdy inny eurodeputowany i wschodnioeuropejski urzędnik będzie miał bliżej od biurka do domu, a Polacy będą mieli bliżej do zinstytucjonalizowanej trumny. https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1523545884352776/

EU - zwei Geschwindigkeiten. Europäisches Magazin SOWA. Herausgeber: Stefan KOSIEWSKI, Frankfurt am Main
eu.blox.pl

Kaczyński chce we wtorek, 7.02.2017 zaklepać w Bristolu z Merkel przeniesienie Brukseli do Bratysławy


http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/02/kaczynski-chce-we-wtorek-7022017.html

środa, 11 stycznia 2017
PARANORMALNA PARABOLA PDO433 Pidgin_Art Macierewicz sprowadza zlom do Polski z USA HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski FO

radio: https://gloria.tv/audio/SrBnKS7YhDY12TSFs6ff3XnhC

klekot/paranormalna-parabola-klekot.jpg

  Stefan Kosiewski
  Przed chwilą ·

  live: 21:15 - 22:45 Uhr 90 Min. Elbphilharmonie 2017 - Das Eröffnungskonzert Weltweit gefeierte Solisten wie Pavol Breslik, Bryn Terfel und Philippe Jaroussky sowie der NDR Chor und der Chor des Bayerischen Rundfunks wirken mit. Auf dem Programm stehen unter anderem Werke von Beethoven, Cavalieri, Liebermann, Messiaen, Praetorius, Rihm und Wagner.

  Powtórka: 3sat 21.01.2017 godz. 20:15 https://de.pinterest.com/pin/452752568775386216/

  Zdjęcie użytkownika Piotr Darowny.

  https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1170078076379164

Dr Kekus w psychiatryku PDO172 w listek figowy przemieniony PDO174 ZECh von Stefan Kosiewski CANTO DLXXIV Zbigniewow dwoch 176 178 FO Sitwa żydoska w Polsce

Napsal sowa (») 11.01 v kategorii Protestbewegung, přečteno: 18×  http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/PARANORMALNA-PARABOLA-PDO433-Pidgin-Art-Macierewicz-sprowadza-zlom-do-Polski-z-USA-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-FO-172-174-176-178-ZR-20170111-ME-SOWA
środa, 15 czerwca 2016
Merkel, 80 MILLION Muslims for EU

Merkel, 80 MILLION Muslims for EU

sowa (») | heute um 18:12 | gelesen: 1x
utrecht/psychoza-zbiorowa-utrecht-kosiewski_2.jpg
Von: Adam Walker @bnp.org.uk] weiter lesen
czwartek, 04 lutego 2016
Bruksela zadecydowała za Kaczyńskiego, że Polska zapłaci Erdoganowi w Turcji 57 mln EURO po zestrzeleniu rosyjskiego samolotu
Stefan Kosiewski
7 godz.

Komisja Europejska zadecydowała za Kaczyńskiego, że Polska zapłaci Erdoganowi w Turcji 57 mln EURO,

żeby nie było w Polsce na "Rodzina 500 plus" 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-balcerowicz-banki-sa-obciazane-miliardowymi-kwotami-aby-ratowac-dziecko-pis/fpxbh5


a żeby kwitł turecki handel ropą naftową sprzedawaną przez ISIS zięciowi Erdogana, który już się nie boi bombardowania konwojów ciężarówek, po zestrzeleniu rosyjskiego samolotu i po zabiciu rosyjskiego doradcy ostrzałem moździeżowym

http://sowa2.quicksnake.net/Politics/Dlaczego-Turcja-zestrzelila-rosyjski-samolot-a-Tusk-nie-oddaje-Nagrody-Rathenau-PDO247-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZR-CANTO-DCXLVII

UE porozumiała się ws. 3 mld euro wsparcia dla uchodźców w Turcji
Kraje UE porozumiały się w sprawie utworzenia funduszu o wartości 3 mld euro na pomoc syryjskim uchodźcom, przebywającym w Turcji - poinformowała dziś…
wiadomosci.onet.pl   https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/922362464484061   https://gloria.tv/media/LL3ie9ur3sn

Stefan Kosiewski
9 godz. 

Merkel otworzyła granice Europy NIE NA MACE,
a jednak Europol zanotował w ostatnich 2 latach zaginięcie 10 000 młodocianych uchodźców.


https://gloria.tv/media/JgKT3H1sPFv
Похвала Глупости

Borys Budka wchodzi do Gabinetu Politycznego Prokuratora Generalnego RP PDO274 FO von Stefan Kosiewski ZECh Moralia CANTO DCLXX GIERODY Magazyn Europejski SOWA

Tylko w Niemczech Federalny Urząd Kryminalny 1 lutego 2016 notował 4749 cudzoziemskich dzieci, które bez opieki dorosłych przybyły do Unii Europejskiej po azyl polityczny, a zaginął po nich ślad.
https://pl.scribd.com/doc/297735422/Borys-Budka-wchodzi-do-Gabinetu-Politycznego-Prokuratora-Generalnego-RP-PDO274-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-Moralia-CANTO-DCLXX-GIERODY-20160203-Magaz

 Minderjährige Flüchtlinge : 4749 Kinder in Deutschland vermisst
fr-online.de
...Eine BKA-Sprecherin teilte der FR am Dienstag mit, dass am 1. Januar 2016 genau 4749 unbegleitete Flüchtlinge im Kindes- und Jugendlichen-Alter als vermisst galten. 431 davon waren jünger als 13 Jahre, 4287 zwischen 14 und 17 Jahren und 31 über 18. Am 1. Juli 2015, also ein halbes Jahr zuvor, lag die Zahl der vermissten unbegleiteten Flüchtlinge im Kindes- und Jugendlichen-Alter noch bei 1637....  

http://sowa.quicksnake.org/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/Borys-Budka-wchodzi-do-Gabinetu-Politycznego-Prokuratora-Generalnego-RP-PDO274-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-Moralia-CANTO-DCLXX

Barcelona, Beijing, Bensheim, Berlin, Biała Rawska, Białystok, Bonn, Buenos Aires, Cordoba, Czeladź, Frankfurt am Main, Góra św. Anny, Hamburg, Hannover,
nowaruda.blox.pl http://nowaruda.blox.pl/2016/02/NIE-NA-MACE-ale-na-serio-4749-zaginionych-bez.html 

Aktualności

  Jak długo na Wawelu

Łokietka gniecie Lech,

SOWA 
9 godz. 

Przesłany 16.07.2010
http://www.spreaker.com/user/sowa1/ekspulsja-kaczynski-z-wawelu-pdo161-fo-v

Jak długo na Wawelu
Łokietka gniecie Lech

...

Oczyścić Wawel cały,
Polskę dla Polski mieć!
Zwycięży Orzeł Biały
Jak się nauczy chcieć.

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2015/07/ekspulsja-kaczynski-z-wawelu-pdo161-fo.html

Jak Długo na Wawelu Łokietka gniecie Lech, smolensk, katastrofa, solidarni, tupolew,
Jak Długo na Wawelu Łokietka gniecie Lech, smolensk, katastrofa, solidar... Przesłany 16.07.2010  http://sowa-magazyn.blogspot.de/2011/06/tora-parsza-lech-lecha-chazarscy-zydzi.html
środa, 08 stycznia 2014
Wyzywienie swiata w XXI w. konferencja w Berlinie 15.1.14 Czy nie za szybko Bergoglio reformuje kase Kurii Rzymskiej?

fajna zabawa z baranami

wiadomosci.onet.pl besuchen
 
Müll/ śmieci/ rubbish
 
magazyn europejski
magazyn europejski
magazyn europejski • vor 19 Minuten

Czy nie za szybko Bergoglio reformuje kasę Kurii Rzymskiej? Przekazał Brazylijczykom pięć milionów dolarów na spłacenie długu po ŚDM - 78-letni Bergoglio wali przygłupa, zabawia się kiepsko w Dobrego Pasterza. Ile nas będzie kosztować podróż pajaca do Izraela w Ziemi Swiętej? Ile dorzuci kabotyn rozrzutną ręką Dziwiszowi na organizację podróży? sowa.quicksnake.n...

http://www.pinterest.com/pin/452752568761096523/

~Polak i Katolik : Skąd Bergoglio wziął te 5 mln dolarów? Czy nie za szybko reformuje antypapież kasę Kurii Rzymskiej? To jest szastanie milionami zebranymi przez katolików całego świata

Welternährung im 21. Jhd.: Brauchen wir eine neue Agrarforschung? Diskussion 15.1.14 Berlin

Mehr als eine Milliarde Menschen weltweit leiden unter Hunger und Unterernährung. Jedes fünfte Kind, das heute geboren wird, wächst hungrig auf. Gleichzeitig wandern immer mehr Nahrungskalorien in Tröge und Tanks. Mitte des Jahrhunderts werden neun Milliarden Menschen die Erde bewohnen. All das sind Herausforderungen für eine ambitionierte Agrarforschung. Das Thema sollte ganz oben auf der Agenda stehen, tatsächlich jedoch wurden die Forschungsgelder im Agrarsektor jahrelang heruntergefahren.

Wir wollen u.a. darüber diskutieren:

- Welche Weichen müssen jetzt gestellt werden, damit die Zahl der Hungernden nicht weiter steigt?

- Was ist der richtige Weg, um - in Zeiten von Klimawandel und wachsender Weltbevölkerung - die Ernährung zu sichern?

- Stellt die Agrarforschung die richtigen Fragen, um die Probleme der Zukunft zu lösen?

- Brauchen wir eine intensive und industrielle Landwirtschaft - oder ist regional angepasster ökologischer Landbau die richtige Alternative?

- Und welchen Beitrag kann die deutsche Agrarforschung leisten?


Auf dem Podium:

Dr. Wilfried Bommert, Buchautor, Agrar-Journalist und Sprecher des Instituts für Welternährung, Nümbrecht

Dipl.-Ing. agr. Stefan Lange, Forschungskoordinator des Thünen-Instituts, Braunschweig

Dr. Henk van Liempt, Referatsleiter Bioökonomie, Bundesministerium für Bildung und Forschung

Prof. Dr. Ulrich Köpke, Institut für Organischen Landbau, Universität Bonn

Prof. Dr. Hans-Jörg Jacobsen, Institut für Pflanzengenetik, Universität Hannover

Moderation: Claudia Ruby, freie WissenschaftsjournalistinOrt:
Vertretung des Landes Nordrhein-Westfalen beim Bund,
Hiroshimastraße 12 - 16
10785 Berlin TiergartenZeit:
Mittwoch, 15. Januar 2014, 17-19 Uhr

Die Veranstaltung ist kostenlos. Melden Sie sich wegen des begrenzten Platzangebots bitte an: wpk@wpk.org

Christian Eßer Geschäftsstelle
Wissenschafts-Pressekonferenz e.V.
 
http://sowa.blog.quicksnake.pl/Adam-Mickiewicz/Bergoglio-ubostwia-spryt-FO281-za-Biblia-spryt-przypisuje-wowi-20140106-Stefan-Kosiewski-Wstep-do-teologii-podwojnego-zaprzeczenia
 
~Krakowiaczek Cija : Franciszek zadzwonił do kar. Dziwisza na peryferiach Krakowa i zastał na sekretarce: Don Stanislao, najlepsze życzenia przed moją wizytą
 
 
 
 
http://sowa.quicksnake.net/masonry/Oczyci-Wawel-cay-Polsk-dla-Polski-mie-Zwyciy-Orze-Biay-Jak-si-nauczy-chcie
piątek, 11 stycznia 2013
dla badaczy zainteresowanych technologiami komputerowymi w bazie danych J-BILAT


Celem projektu FP7 SUCRE  jest promocja chmur obliczeniowych oraz technologii open source, zwłaszcza w zakresie standaryzacji.
Projekt koncentruje się na chmurach obliczeniowych w sektorze publicznym i w sektorze opieki medycznej. W ramach projektu opublikowany zostanie czterokrotnie międzynarodowy magazyn magazyn CloudSource, który skierowany jest do interesariuszy pochodzących z wyżej wymienionych sektorów oraz KE.
Więcej informacji:
http://www.kpk.gov.pl/pliki/plik.html?id=12488

Przedstawiciele projektu otworzyli nabór na abstrakty artykułów do kwietniowego numeru CloudSource. Abstrakty można przysyłać przedstawicielom projektu do 26 stycznia. Jest to doskonała okazja do promocji rezultatów badań oraz do kontaktu z interesariuszami z całej Europy. Autorzy wybranych publikacji mogą zostać zaproszeni do udziału w różnych europejskich oraz mogą otrzymać grant wysokości 500 EUR.
TERENA (http://www.terena.org)
e-IRG (http://www.e-irg.eu/)


sobota, 15 września 2012
Misja do Tunezji, 28-30 listopada 2012 r.,

2012-09-06 przez Justyna Sapryk

tl_files/download/2012/Pawel Sikorski/Flaga Tunezji.jpgZapraszamy do udziału  w misji gospodarczej do Tunezji. Wydarzenie organizowane jest w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej „Mission for Growth", która wspiera przedsiębiorców z Unii Europejskiej w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i poznania rynków takich państw jak Chiny, Rosja czy kraje Afryki Północnej.

Inicjatywa składa się z trzech wydarzeń:

Targi: weźmie w nich udział ponad 300 tunezyjskich firm z branży usługowej oraz przemysłowej. Hala wystawowa zostanie podzielona na dwa centra: w pierwszym
z nich obecne będą firmy z branż technologicznych oraz usługowych, w drugim zaś ośrodki wspierające inwestycje oraz instytucje finansujące.


Indywidualne spotkania biznesowe
dedykowane są przede wszystkim przedstawicielom branży: mechanicznej i elektrotechnicznej, rolno-spożywczej, tworzyw sztucznych, energii odnawialnej i ochrony środowiska, ICT, farmaceutycznej. Profile firm tunezyjskim, które wezmą udział w giełdzie dostępne są na stronie  www.cat2012.tn/en/offres.asp

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o rejestrację na stronie

www.made-in-tunisia.net/b2b/cat2012/new-b2b/inscription.php?val=   

Konferencje oraz warsztaty zostaną przede wszystkim poświęcone wzmocnieniu rozwoju przemysłowego Tunezji oraz stworzeniu sprzyjających uwarunkowań dla inwestycji. Poruszone zostaną również kwestie technologii i innowacji w sektorze MŚP.

Udział w giełdzie oraz targach jest bezpłatny. Przedsiębiorcy mogą również liczyć na bezpłatne wsparcie ze strony ośrodków sieci EEN. Koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Szacowany koszt misji (noclegi+przelot) wynosi ok. 4 000 PLN. Istnieje możliwość skorzystania z pakietów przygotowanych przez organizatorów wydarzenia, które obejmują m.in. transfer z lotniska oraz zakwaterowanie. Szczegółowa oferta strony tunezyjskiej dostępna jest w załączniku.

Więcej informacji na temat misji znajdą Państwo na stronie www.cat2012.tn. Dostępna jest tam również lista tunezyjskich firm, które wezmą udział w wydarzeniu.

W targach weźmie udział ponad 300 firm tunezyjskich z branż:

 • Technologiczna i ICT - 25 firm
 • Mechaniczna i metalurgiczna - 91 firm
 • Farmaceutyczna - 17 firm
 • Tekstylna - 9 firm
 • Usługi dla przemysłu - 9 firm
 • Elektryczna i elektroniczna - 49 firm
 • Tworzywa sztuczne i guma - 46 firm
 • Rolno-Spożywcza - 77 firm
 • Chemiczna - 7 firm
 • Badania & Rozwój  - 7 firm

 Dodatkowych informacji udziela:
Justyna Sapryk, PARP

justyna_sapryk@parp.gov.pl

tel.: 22 432 71 02

Service Package.pdf Service Package.pdf (5.4 kB)

http://een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/misja-do-tunezji-28-30-listopada-2012-r.html

niedziela, 17 czerwca 2012
Ministerstwo Finansów podarowało Platiniemi, Blatterowi i innym żydom z UEFA podatek w Polsce
Stefan Kosiewski udostępnił(a) link.
Ministerstwo Finansów zapomniało opodatkować podatkiem dochodowym od osób fizycznych i od osób prawnych UEFA oraz osób delegowanych do Polski w celu organizacji EURO 2012 - Platini, Blatter i wszystkie inne zagraniczne działacze żydoskie a także piłkarze zagraniczni nie zapłacą w Polsce grosza podatku, a polscy dziady piłkarskie zapłacą 10 proc. od zarobku.
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/315332848554287
wtorek, 29 maja 2012
CANAPPE do 31.5 termin - o finansowanie przez UE współpracy badawczej w sektorze lotniczym finansowaną przez rząd Kanady

Szanowni Państwo

W  ramach projektu CANNAPE  (projekt finansowany przez Unię Europejską,
dotyczący współpracy badawczej w sektorze lotniczym) ogłoszono listę tematów zaakceptowanych do finansowania przez rząd kanadyjski. Każdy z tematów był zgłoszony przez środowisko naukowców kanadyjskich w porozumieniu z przemysłem.
Lista tematów dostępna jest pod adresami:
http://www.kpk.gov.pl/pliki/plik.html?id=12179
http://www.kpk.gov.pl/pliki/plik.html?id=12180

Projekty te są otwarte dla uczestników z zewnątrz z założeniem, że firmy lub
 europejskie ośrodki badawcze będą mogły dołączyć się, pod warunkiem
 finansowania prac ze środków własnych.

Termin zgłoszenia zainteresowania uczestnictwem w projekcie upływa z dniem 31 maja 2012. Jest to wymaganie strony kanadyjskiej, Możliwe jest podjęcie współpracy z zespołem badawczym w celu uzgodnienia projektu do
dofinansowania ze środków UE w ramach kolejnego konkursu finansowanego
przez Komisję Europejską w ramach 7. PR.

W przypadku prowadzenia badań o podobnym profilu przez Państwa jednostkę i zainteresowania współpracą z ośrodkami kanadyjskimi prosimy o bardzo pilny  kontakt z biurem Technology Partners - Dr. Tomasz Kośmider
(22 658 36 07, tomasz.kosmider@technologypartners.pl) celem potwierdzenia zainteresowania uczestnictwem w projekcie. Sprawy finansowe i zasady współpracy ze stroną kanadyjską będą przedmiotem odrębnych uzgodnień.

Z poważaniem,
Mikołaj Pyczak
czwartek, 13 października 2011
Premier Wielkiej Brytanii przystąpił do konsultacji z 15 przywódcami Commonwealthu. lechwalesa: Ambasador W.Brytanii
lechwalesa - avatar
lechwalesa: Ambasador W.Brytanii
default picture
Wtorek, wieczorem ,
http://blip.pl/s/747234911
 
David Cameron, fot. AFP
David Cameron, fot. AFP

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron przystąpił do konsultacji z 15 przywódcami Commonwealthu (Wspólnoty Narodów) w sprawie zmiany uświęconych tradycją zasad dziedziczenia tronu, będących u podstaw brytyjskiej monarchii konstytucyjnej.

 

środa, 27 lipca 2011
dofinansowanie na Tajwan w misji gospodarczej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Warszawskim
Biurem Handlowym w Tajpej, planuje zorganizowanie misji gospodarczej na
Tajwan dla firm z branży ochrony środowiska, która odbędzie się w
dniach 26 - 29 października 2011 r.

Uczestnicy będą mogli się ubiegać

o dofinansowanie z Ministerstwa Gospodarki w ramach Poddziałania 6.5.2.
Wielkość pomocy na udział w misji nie może przekroczyć 50%
poniesionych wydatków kwalifikujących się do objęcia pomocą i kwoty 25
tys. zł. Szczegółowe informacje na temat giełdy dostępne są na
stronie:
http://een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/misja-gospodarcza-na-tajwan-dla-polskich-przedsiebiorcow-z-branzy-ochrony-srodowiska.html

Logo PARP
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Warszawskim
Biurem Handlowym w Tajpej, planuje zorganizowanie misji gospodarczej na
Tajwan dla polskich firm z branży elektronicznej, która odbędzie się w
dniach 10 - 13 października 2011 r.

Uczestnicy będą mogli się ubiegać

o dofinansowanie z Ministerstwa Gospodarki w ramach Poddziałania 6.5.2.
Wielkość pomocy na udział w misji nie może przekroczyć 50%
poniesionych wydatków kwalifikujących się do objęcia pomocą i kwoty 25
tys. zł.  Szczegółowe informacje na temat giełdy dostępne są na
stronie:
http://een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/misja-gospodarcza-na-tajwan-dla-polskich-przedsiebiorcow-z-branzy-elektronicznej.html

Tagi: PARP
17:37, lech.walesa1 , news - nowości
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 lutego 2011
sabato 30 aprile - dalle 20 alle 21 la preparazione, dalle 21 alle 22.30 la celebrazione - al Circo Massimo
Papież kiedy umarł miał 85 lat [8+5=13]
Godzina śmierci: 21:37 [2+1+3+7=13]
Data śmierci:02.04.2005 [0+2+0+4+2+0+0+5=13]
9301 dni pontyfikatu [9+3+0+1=13]
Postrzelony 13 Maja,
Zmarł w 13 tygodniu roku.

La cerimonia di beatificazione di Giovanni Paolo II

Sarà articolata in cinque momenti la beatificazione di Giovanni Paolo II, in programma domenica 1° maggio. Ne dà notizia un comunicato della Sala Stampa della Santa Sede, informando che la cerimonia verrà preceduta da una veglia che si svolgerà nella sera di sabato 30 aprile - dalle 20 alle 21 la preparazione, dalle 21 alle 22.30 la celebrazione - al Circo Massimo. Organizzata dalla diocesi di Roma, sarà guidata dal vicario generale di Sua Santità, il cardinale Agostino Vallini. Benedetto XVI si unirà spiritualmente tramite un collegamento video.
All'indomani avrà luogo la celebrazione della beatificazione presieduta dal Papa, con inizio alle 10, in piazza San Pietro. La partecipazione non è regolata da singoli biglietti; tuttavia l'accesso alla piazza e zone adiacenti sarà sotto la tutela della Pubblica Sicurezza.
La venerazione delle spoglie del nuovo beato sarà possibile a tutti la stessa domenica 1° maggio, subito dopo la cerimonia di beatificazione, e proseguirà sino all'esaurimento del flusso dei fedeli. Le spoglie saranno esposte nella basilica di San Pietro, davanti all'altare della Confessione.
Il giorno dopo, una messa di ringraziamento sarà presieduta dal cardinale Tarcisio Bertone, segretario di Stato, alle 10.30, in piazza San Pietro.
La tumulazione delle spoglie del nuovo beato nella basilica Vaticana, presso la cappella di San Sebastiano, avverrà poi in forma privata.
I particolari dei vari momenti saranno resi noti successivamente dagli uffici interessati.

http://www.vatican.va/news_services/or/or_ita/text.html#1
środa, 20 października 2010
Bezmyślność jest bronią: Prof. Marczak, Nasz Dziennik

Marcin Masny Czytajcie koniecznie: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101019&typ=my&id=my11.txt
Problem w tym, że politycy, jak Jarosław Kaczyński, mają inne zadanie niż uczony politolog. Nie mają uświadamiać, tylko sprytnie działać.

Widmo Wielkiej Eurazji - Nasz Dziennik - Myśl jest bronią - Wtorek, 19 października 2010, Nr 245 (38

Wczoraj o 09:27 · ·

 • Robert Winnicki lubi to.

  • Nasza Czeladź

   To nie opinia publiczna w Polsce, lecz prof. Marczak piszący dla Naszego Dziennika dopiero w październiku dowiedział się o treści jakiegoś artykułu opublikowanego przez rosyjską gazetę na początku lipca br.
   A kiedy prof. Marczak dowie się, ż
   e prezydent Niemiec miał wczoraj występienie w parlamencie Turcji?

   Czy prof. Marczak wyciągnie wtedy z tego wniosek, że Niemcy i Turcja mają na celu "strategiczne partnerstwo ze światem islamu i zdegradowanie roli Europy Środkowo-Wschodniej z Polską na czele"?

   Rzecz w tym, że Traktat Lizboński wprowadzany jest w życie, odchodzi się od bezpieczeństwa opartego o NATO na rzecz zaplanowanego i będącego w rządowej strategii obronnej Polski bezpieczeństwa europejskiego, w którym nie będzie armii narodowych, lecz zawodowe wojska, prywatne służby zarabiające na zapewnianiu usług związanych z realizacją polityki obronnej Unii Europejskiej.

   Zadyma tworzona m.in. przy użyciu prof. Marczaka, brednie o "imperium franko-germańskim" i osi Berlin-Moskwa zaciemniają obraz sytuacji,
   w której za pieniądze unijne (składki z budżetów państw narodowych) prywatne oddziały "Lisowczyków XXI wieku", czyli żołdaków unijnych dbać będą o swobodny przepływ kapitału, czyli zapewniać będą bezpieczeństwo realizowanej przez żydów globalizacji.

   Autor jest kierownikiem Zakładu Studiów nad Geopolityką Uniwersytetu Wrocławskiego.

   Bywałem na Uniwersytecie we Wrocławiu, głównie ze względu na polską urodę studiujących tam dziewcząt; streszczenia artykułów z rosyjskich gazet mógłby prof. Marczak powierzać im właśnie, może wtedy chłopcy tacy jak kiedyś ja, pomagaliby dziewczętom z serca a prof. miałby zamówione skrypty szybciej na biurku i jak trza. pa, s.

  • Zobacz więcej

 
1 , 2 , 3 , 4
Archiwum
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści- komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion